Semiamės patirties tarptautiniame Erasmus + TVB seminare „Active Bodies-Active Minds”

Semiamės patirties tarptautiniame Erasmus + TVB seminare „Active Bodies-Active Minds”

Tarptautiniame Erasmus+ TBV seminare „Active Bodies-Active Minds”  (Aktyvūs kūnai – aktyvūs protai)  2023 m. rugsėjo 8-11 d. Vilniuje , atstovaudama Senjorų pasaulio organizaciją , dalyvavo Živilė Kurienė. Vos suradau tarp mojuojančio ir linksmai nusiteikusio jaunimo  garbanotą Živilės galvelę.

Živilė dalinasi sėkmingai praėjusio seminaro įspūdžiais.


„Tai buvo intensyvus ir įkvepiantis tarptautinis renginys, skirtas programos „Erasmus+“ projektų dalyviams – TBV seminaras „Active Bodies-Active Minds”. Renginys sulaukė dalyvių iš daugiau nei 20  valstybių, siekiančių įgyti naujų žinių, įžvalgų ir patirties, bei integruoti fizinę veiklą į savo projektus, kuriamus kartu su tarptautine mokymų programa – Erasmus+.
Seminaras pasižymėjo ne tik gausiu tarptautiniu dalyvių kontingentu, bet ir dinamišku programos turiniu. Seminaro dalyviai turėjo galimybę įsijungti į  praktinius užsiėmimus, keistis patirtimi ir gerosiomis praktikomis, kurti tarptautinius bendradarbiavimo ryšius, taip pat įkvepiančiuose pranešimuose išgirsti apie fizinio aktyvumo svarbą švietimo srityje.
Vienas iš ryškiausių renginio akcentų buvo įkvepiantis Aurimo Valujavičiaus pranešimas. Nuotraukoje Živilė su Aurimu.

Taip pat labai sudomino Gabrielės Tervydytės ir  neuropsichologijos mokslų daktarės  RamunėDirvanskienė pranešimai.

Smagu buvo išgirsti Vlada MUSVYDAITE #Walk15 apie programėlės pristatymą ir pasimatyti su charizmatiškuoju ir energinguoju Ignas Bakėjus.


Dauguma pranešimų, veiklų ir pasakojimų buvo įkvepiantys ir suteikė naujų perspektyvų ir motyvacijos įgyvendinti savo Erasmus+ projektus.

Visą šio seminaro laikotarpį dalyviai turėjo galimybę dalyvauti interaktyviose sporto veiklose, diskutuoti apie būdus, kaip skatinti fizinį aktyvumą švietimo įstaigose, ir keistis gerąją praktika su kolegomis iš kitų šalių.

Didžioji seminaro kulminacija – „Bėk su Erasmus+“, kurios metu ryškiai mėlynais marškinėliai pasipuošę 570 dalyvių drauge įveikė 5 km. distanciją „Vilniaus maratone“.

„Senjorų pasaulis” dar tik žengia pirmuosius tarptautiškumo žingsnius, bet siekiai ir tikslai yra septinmyliai.

Ačiū Živilei už vaizdingą pasidalinimą renginio įspūdžiais, o nuo savęs noriu pridurti, kad „Senjorų pasaulis” įsijungė į Nacionalinį  JUDUMO iššūkį su #Walk15 programėle https://about.walk15.app/ ir tarp 625 bendruomenių , dalyvaujančių iššūkyje, mūsų 45 žmonių komanda  užima 26 vietą!

Palaikykite senjorišką bendruomenę ir visai nesvarbu kokio esate amžiaus, įsijunkite į Iššūkį kartu su Senjorų pasauliu! Skaičiuokime žingsnius kartu!

Leave a Reply

%d bloggers like this: