Klubas

Ar esi pasiruošęs leistis į dar vieną gyvenimo nuotykį?

„Senjorų pasaulio” klubas   skirtas žmonėms, kuriuos jungia bendri interesai.

 Įgyvendindami „Senjorų pasaulio“ misiją – kurti aplinką, kurioje vienišumą ir socialinę atskirtį dėl amžiaus patiriantys žmonės galėtų būti kuo ilgiau aktyvūs, sveiki ir nepriklausomi, buriame  bendraminčių virtualų klubą, kuriems rūpi sveikatos profilaktika, orus bendravimas, socialinis aktyvumas ir nauji ryšiai.

Apsupk save panašiais į save.

Klubo nariai galės dalyvauti  paskaitose, mokymuose, Bičiulių svetainėse, laisvalaikio renginiuose, žaidimuose ir patys prisidėti prie klubo auginimo. Principu „nariai nariams” tikimės suburti  bendrai veiklai. Skatinsime  senjorus klubo viduje skaityti paskaitas, organizuoti veiklas. Kviečiame auginti Senjorų pasaulį kartu!

Su amžiumi, sumažėjus artimų draugų ratui, tačiau didėjant santykių svarbai, priklausyti bendraminčių bendruomenei yra svarbiausia investicija į laimingą senatvę. 

„Senjorų pasaulio klubas” siūlo prisijungti prie skirtingų modulių.

 

 

 

Nuo 2023 metų siūlome trijų tipų narystę:

ATVIRĄ, PILNĄ ir SODRIĄ

Prisijungęs prie klubo per Zoom konferencijų platformą galėsi:

„Senjorų pasaulio klubas“ kviečia į 5 modulius

Gegužės 31 d. 10 val. KVIEČIAME

į Bičiulių svetainę, kurioje papasakosime apie visus  birželio mėnesio renginius. Zoom nuoroda ta pati kaip į ketvirtadienio paskaitas. 

Kviečiame susipažinti su kiekvieno modulio siūlomomis veiklomis
Tobulinkime savo kompiuterinio raštingumo įgūdžius 

Gegužės mėn.23  d. Atmintį lavinantys žaidimai

Lektorė Regina Dovidavičiūtė

Tobulinkime savo kompiuterinio raštingumo įgūdžius 

Gegužės 30 d. 17,30 val. Laura Stankūnė dalinsis patirtimi kaip naudotis regavimo programa Canva

Birželio 6 d. 17,30 val.  Laura Stankūnė dalinsis patirtimi apie Word programą ir kaip dokumentus talpinti į Google.drive. 

Užsiėmimų trukmė: 1 val.

 

Tobulinkime savo kompiuterinio raštingumo įgūdžius 

Vasario mėnesį Senjorų pasaulis savanorė, instagramų kūrėja Laura Stankūnė pasakojo apie fotografijų koregavimą kompiuteryje. Ji parodė elementarius veiksmus kaip galima koreguoti nuotraukas. 

Sausio mėnesį “Senjorų pasaulio” klube Vida Greičiuvienė pasakojo apie “Senjorų pasaulio” komunikaciją socialiniuose tinkluose ir siunčiamuose paštuose. Vida pasakojo kokia informacija ir kada siunčiama laiškais. Ką įdomaus galima rasti facebook paskytoje ir internetinėje http://www.senjorupasaulis.lt svetainėje.

Sausio pradžioje Bičiulių svetainės susitikimo metu buvo pristatyta atnaujinta erdvė Senjorų pasaulis klubo nariams. 

Susitikimo sausio mėnesį įrašas

Užsiėmimų trukmė: 1 val.

Lapkričio ir gruodžio mėnesiais Regina Dovidavičiūtė pravedė Zoom konferencijų platformos įgūdžių tobulinimo pamokas.

 Genealoginio medžio kūrimo programos – GENI 2 paskaitų įrašus rasite erdvėje klubo  nariams. 

Dėstytojas – Ovidijus Gabrėnas , turintis poros dešimtmečių darbo patirtį su šia programa.

Genealoginiu medžiu vadinama schema ar diagrama, kurioje surašyti tiek gyvi, tiek mirę giminaičiai. Ši schema gali būti panaši į išsišakojusį medį. Genealoginiame medyje galima surašyti giminės narius, jų gimimo bei mirties datas, nustatytus giminystės ryšius su kitais giminaičiais bei kitą su jais susijusią informaciją. Dažnas tokį medį esate susikūrę ar nusibraižę popieriuje, tačiau sudėtinga papasakoti savo vaikaičiams kas yra kas tame medyje pasiklojus ant stalo popierines paklodes.

Anglų kalbos užsiėmimai vyksta keturis kartus per savaitę –

pirmadieniais ir trečiadieniais 

 1. 17.15 -18.15 val. pirmadieniais  A1 lygis ( dar yra vietų – registruokitės!)
 2. 18.30 -19.30 val. pirmadieniais A2 lygis A grupė
 3. 17.15 -18.15 val. trečiadieniais Beginner (pradedančiųjų) lygis
 4. 18.30 -19.30trečiadieniais A2 lygis B grupė
   

Užsiėmimų trukmė: 1 val.

Liepos- rugpjūčio mėnesiais planuojamos atostogos!

Dėstytoja – Rūta Slavickienė: „Mokymasis man yra viena įdomiausių gyvenimo patirčių. Nuolat mokausi ką nors nauja ir džiaugiuosi galėdama padėti tobulėti kitiems. Anglų kalbą dėstau jau daugiau nei 20 metų ir per šį laikotarpį esu dirbusi su įvairaus amžiaus žmonėmis – nuo pradinukų ir gimnazistų iki vyresnio amžiaus suaugusiųjų – bei įvairaus lygio grupėmis – nuo pradedančiųjų iki pasiruošimo valstybiniams ir tarptautiniams egzaminams. Dirbdama su tokiais įvairiais žmonėmis labai daug išmokstu ir pati“.

Vokiečių kalbos užsiėmimai  – birželio mėnesį nevyks!

 1. 19.15 -20.15 val. antradieniais   pradedančiųjų lygis – nesimokiusiems vokiečių kalbos, bet norintiems susipažinti su pagrindais.

Užsiėmimų trukmė: 1 val.

Dėstytoja – Justina Kaušaitė: „Guten Tag! – laba diena! Esu Justina, vokiečių kalbos mokytoja ir kalbų mokyklos „Šnekorius“ siela. Šnekorius yra ne vien apie kalbų mokymą ar mokymąsi, bet ir apie bendruomenę, kurioje kiekvienas yra labai laukiamas ir mylimas. Šnekoriuje mes skleidžiame žinią, kad mokytis kalbų galima lengvai , smagiai ir su meile.

Dėstytoja Justė dalinasi: ” Senjorai yra geriausi mokiniai. Laikas su jais man be galo brangus. Jie tokie žingeidūs, pareigingi, visada pasiruošę atsakinėti, padeda vieni kitiems. Mokyti juos – vienas malonumas. Ir rezultatai geri. Tikriausiai paklausite kodėl? Mūsų pamokos – žaidimas realiomis situacijomis. Senjorai pamokose dalyvauja atsipalaidavę ir be streso, nespaudžia savęs, o tiesiog mėgaujasi. Būtent tai ir padeda jiems daug ko išmokti. Vietos pas mus daug, tad laukiamas kiekvienas. Čia taip gera, smagu, jauku ir labai nuoširdu.”

Prancūzų kalbos užsiėmimai vyks kartą per savaitę – pirmadieniais

 1. 16.00 -17.00 val.   pradedančiųjų lygis – nesimokiusiems prancūzų kalbos, bet norintiems susipažinti su pagrindais.

Užsiėmimų trukmė: 1 val.

Dėstytoja – Asta Pinkevičienė, prancūzų kalbos kalbų mokytoja, švietimo srityje dirbanti jau 17 metų, įgijusi prancūzų kalbos ir literatūros bakalauro bei didaktikos magistro laipsnius. Asta yra atlikusi tarptautinę praktiką Ispanijos Ciudad Rodrigo licėjuje pagal Comenius programą, turinti 10 metų mokymo patirtį Belgijos vasaros kalbų kursuose paaugliams ir suaugusiems. Mokytoja yra reikli sau, todėl nuolat tobulėja įvairiuose frankofoniškų šalių mokymuose. Siekdama užtikrinti kokybišką dėstymą, dirba pagal programas, atitinkančias Europos Tarybos taikomus užsienio kalbų mokėjimo standartus.

Dailės terapijos užsiėmime piešime fraktalus. 

Susitikimo įrašas yra Senjorų pasaulio klubo nariams archyvuose. 

Fraktalai – vienas iš įdomesnių dailės terapijos metodų, kuriam nereikia jokio gebėjimo piešti. 

Dailės terapijos edukatorė- Ieva Žukovienė.

Kiaušinių marginimo skutimo ir vašku technikų mokė tautodailininkė Odeta Bražėnienė. 

Susitikimo įrašas yra Senjorų pasaulio klubo nariams archyvuose. 

Tautodailininkės knygą užsakyti  galima tiesiogiai rašant autorei fb. asmenine žinute: Odeta Brazeniene.

 

Rankdarbių būrelyje mokysimės makrame technikos

Susitikimo įrašą galima pažiūrėti Senjorų pasaulio klubo archyve. 

Rankdarbių mokys Regina Butkevičienė.

Šiandien makrame – labai sparčiai populiarėjanti rankdarbių rūšis.Moksliniais tyrimais įrodyta, kad labiausiai žmogų raminatis užsiėmimas yra keramika, o poo jos tekstilė. Makrame technika yra rankų darbas.

Apie save Regina pasakoja: „Visada mėgau rankdarbius. Kūriau buities smulkmenas, mezgiau, siuvau skiautinius, net siuvau savo mažiems vaikams, eiliavau. Po savo didžiausios nelaimės ėmiau ieškoti pagalbos, bendravimo. Teko dalyvauti grupinese terapijose. Jose atradau  tekstilės studiją su audimu ir vilnos vėlimu.  Meno terapijos pamokose teko pačiupinėti molį, popierių, dažus. Čia ir mandalos mane “pasigavo”. Tada jų sukūriau labai nemažai, net kasdien po naują mandalą ir spalvindavau iki nakties…. Parodose teko dalyvauti su skiautiniais, pieštomis mandalomis ir taškelių mandalomis. Kolektyvinės parodos vyko bibliotekose, mažesnių miestų muziejuose, kultūros centruose. Mano asmeninės kelios parodos buvo Kauno bibliotekų skyriuose, šiuo metu taip pat ruošiama paroda Jonavoje.

Noriu padėti kitiems atrasti spalvų pasaulį, kurį atradau pati.“

Dailės terapijos studija

Dailės terapija yra meno terapijos sritis, apjungianti dailės, psichologijos, psichoterapijos, medicinos žinias.

Jos poveikis grindžiamas tuo, kad sukurtame kūrinyje atsispindi  pasąmonėje slypintys patyrimai, jausmai. Kryptingas kalbėjimas apie kūrinį padeda įsisąmoninti, suprasti save – tai, kas buvo nesąmoninga padaryti sąmoninga. 

Praktinės dailės terapijos sesijos vedančioji Monika Tekutienė – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto magistrantė, pedagogė, lektorė. Monikos patirtis leidžia drąsiai atsakyti į šį klausimą, kad dailė visiems. Ji dirba su senjorais, vaikais, paaugliais, turinčiais emocijų, elgesio sutrikimų, moterimis,patyrusiomis krizinį nėštumą. Savo darbe sėkmingai taiko meno terapijos metodus ir tiki jos nauda žmogaus sveikatai. 

Į užsiėmimą atsineškite popieriaus lapą, piešimo priemones (akvareles, guašo arba kitas turimas priemones) ir istoriją, kuri jus įkvepia.

Fotografija telefonu- misija įmanoma?!

Inga Sinkevičienė esu fotografė ir telefono fotografijos mokymų autorė. 

Mes kiekvienas turime telefoną ir mūsų telefonai tikrai moka fotografuoti – o ar mokate Jūs?

Žinau, kad kiekvienas galime fotografuoti, kartais mums tik trūksta žinių ir praktikos.

Kviečiu išmokti fotografuoti savo gyvenimus taip, kad visada turėtumėte akimirkų, kurios džiugins ir taps vertingais atsiminimais.

Leiskite telefoninei fotografijai pakilti į kitą lygį!

Įrašus galite rasti prisijungę į klubą. 

Rašom memuarus

Susitikimo laikas: birželio 20 d. 17,30 val. 

Susitikimo metu dalinsimės savo memuarais, aptarsim kaip mums sekasi juos rašyti.. Susitikimą moderuos Vida Greičiuvienė 

Gamtos dovanos

Susitikimo laikas : birželio 7, 14, 21 d. 10 val. 

 1. Gyvenimas ryšyje su gamta.

Visi norime jaustis gerai ir gyventi laimingai. Ši siekiama būsena yra rezultatas gyvenimo būdo. Kaip mes gyvename priklauso nuo to, kaip mąstome ir kokius įsitikinimus turime. Šioje paskaitoje sužinosite:

 • Kas yra žmogus ir kaip veikia mūsų kūnai?
 • Kaip pažinti save ir savo kūną per gamtos elementus?
 • Kas yra harmoningas gyvenimo būdas?
 • Gamtos dovanos maistui ir vaistui

Mes, kaip gamtos dalis esame apsupti gamtos gausos ir dosnumo. Kai neturime ryšio su gamta ir žinių, nematome tos gausos, kuri yra mums po kojomis. Šioje paskaitoje sužinosite:

 • Kaip ir kodėl verta laukinius augalus įtraukti į savo kasdienę mitybą?
 • Pažinsite lengvai randamus laukinius augalus
 • Sužinosite konkrečių receptų, kaip juos paruošti, kad būtų skanu ir naudinga.
 1. Gamtos dovanos gyvenimui. Kūno priežiūra ir buitis.

Augalai gali ne tik pamaitinti ir išgydyti, tačiau jie taip pat yra puikūs padėjėjai buityje, bei puoselėjant savo odą, plaukus ir nagus. Paskaitoje išgirsite:

 • Kaip ir kokius augalus susirinkti kūno priežiūrai ir buičiai.
 • Kaip tuos augalus paruošti, kad greitai ir lengvai galėtumėte naudoti.
 • Gausite eilę receptų, nuo dantų pastos iki šampūno, kuriuos galėsite pasigaminti namuose.

Seminarų lektorė Sigita Vaičiutė. 

Apie sielovadą

Susitikimo laikas : birželio 13 d. 17,30 val. 

Sigrida Norvaišienė, tikybos mokytoja iš Mažeikių.

Sielovada („sielų vedimas“) – kylančios pastangos pritraukti žmogaus sielą arčiau Dievo ir skatinti žmogų pažinti Dievą.

Močiutė. Gal dirbti aukle?

Susitikimo laikas : birželio 27 d. 17,30 val. 

Močiutė. Gal dirbti aukle? Tema apie tai, kokio darbo galima tikėtis, kokio ne, kaip save “parduoti”, kokių klaidų nedaryti, kas svarbu šiuolaikiniams tėveliams.

Mini dirbtuvės: Galėtų pabandyti atsakyti į dalį anketos klausimų ir su savanore aptartume.

Ieva Augustinienė – agentūros “Mama ir auklė” įkūrėja ir direktorė, knygos “Kaip pasirinkti auklę” autorė, dirba su tėvais ir auklėmis nuo 2002-ųjų metų. Dviejų suaugusių dukrų mama, kol kas dar ne močiutė.

Akrostichai. Ar sukurtą akrostichą pasilikti sau ar atsinešti į svečius?

Paskaitos įrašas prieinamas Senjorų pasaulio klubo nariams archyve.

 

 

Memuarų rašymo mokymai 3 dalys.

Paskaitų įrašai prieinami Senjorų pasaulio klubo nariams archyve.

Užsiėmimo trukmė 1,5 val.

Memuarai – tai langas į pasaulį!

Į mokymus kviečiame norinčius susipažinti su memuarų rašymo technika.

Didžiausias dėmesys bus telkiamas į rašymo stilių, kaip pradėti, kas yra svarbu skaitytojui, kaip parašyti įdomius memuarus ne tik sau, bet ir jų skaitytojams.

3 dalių mokymų kursas suteiks ne tik žinias apie pagrindines rašymo taisykles, bet ir padės išmokti savarankiškai parašyti memuarus.

„Senjorų pasaulis” planuoja surinkti ir išleisti memuarų knygą iš klubo narių memuarų.

Angelai visada šalia

 Susitikimo laikas : gegužės  19 d. 10 val. Justina Vasilevičiūtė

https://justinavasileviciute.lt/

Taip švelniai, palaipsniui, kasdien: 

Iš baimės – į pasitikėjimą 

Iš nerimo – į ramybę 

Iš nesaugumo – į vis didesnį saugumą 

Leisk sau pajusti, kaip angelai laiko TAVE savo mylinčiam glėby.

Praktinės filosofijos valandėlė

Moterys filosofijos pasaulyje – nuo Diotimos iki Simone de Beauvoir ir Marinos Abramovič

Filosofija daugybę amžių buvo laikoma vyrišku užsiėmimu, tačiau moterys buvo! Įsiveržusios į „vyrišką“ pasaulį savaip formavo žmogiškosios minties raidą. Artėjant Motinos dienai, prisiminkime jas, jų mintis, kūrybą ir darbus.

Šv. Pauliaus LAIŠKAS GALATAMS –„ Nebėra nei žydo, nei graiko; nebėra nei vergo, nei laisvojo; nebėra nei vyro, nei moters..“

Susitikimo laikas: gegužės 26 d. 10 val. 

 Paskaitos įrašus rasite Senjorų pasaulio klubo nariams uždaroje erdvėje

Nuo 2022 m. pavasario praktinės filosofijos valandėlėse kalbėjome apie graikų filosofus, Konfucijaus ir Laodzi pokalbius, mokėmės rašyti haiku – paskaitų įrašai yra “Senjorų pasaulio” klubo įrašų archyvuose. 

Pokalbio moderatorė: Ilona Mikulėnienė praktinės filosofijos mokytoja ir Vilniaus gidė laukia mėgstančių diskutuoti narių į susitikimą „Philosophia – meilė išminčiai“ – praktinės filosofijos užsiėmimai.

Pažink tai ką myli – modulio moderatorės moto – padėjo atrasti jos pomėgių, darbo ir veiklos kryptis.

Filosofija – tai disciplina, kuri padeda kompleksiškai pažinti pasaulį ir žmogų, tai nesibaigiantis žmonijos išminties pasakojimas, leistis į šią kelionę visada yra didžiulis nuotykis. Dirbdama 20 metų filosofijos mokytoja sukaupė pakankamai patirties, kad ši kelionė po filosofijos pasaulį būtų suprantamesnė, įdomesnė, naudingesnė. Jos vedamų praktinių filosofijos užsiėmimų metu susipažįstame su atskirų filosofų idėjomis, o atlikdami individualias ar grupines užduotis pritaikome jas savęs pažinimui, tobulėjimui ir išpildymui.

Požiūrio mankšta” su  dr. Ginte Martinkėne

Susitikimo laikas:  gegužės mėn. 16 d. 17,30 val. 

Žaidimui naudojamos “Points of You” kortelės yra su susimąstyti verčiančiomis istorijomis. 

1. Požiūrio mankšta suteikia galimybes kasdienio gyvenimo dalykus bei iššūkius pamatyti kitokis akimis – tokiu būdu vyresnio amžiaus žmonės augina savo požiūrį ir atranda daugiau džiaugsmo kasdienėse detalėse bei situacijose;

2. Požiūrio mankšta suartina žmones – vyresnio amžiaus žmonės turi galimybę susitikti iš bet kurios pasaulio vietos, pasidalinti savo išgyvenimais bei patirtimis, pasidžiaugti, palaikyti bei išklausyti vieni kitus, o tai ugdo bei puoselėja empatiją ir klausymosi kompetenciją;

3. Požiūrio mankštos metu ugdomas kūrybiškumas, kurį turi kiekvienas žmogus ir sukurtoje saugioje bei jaukioje ir konfidencialioje aplinkoje gali pasidalinti kiekvienas dalyvis.

Žmogus yra pati didžiausia vertybė ir dovana, ir požiūrio mankštos metu kartu puoselėjame žmogiškąjį ryšį bei kuriame bendrystę.

Pokalbio moderatorė: Dr. Gintė Martinkėnė – sociologijos krypties socialinių mokslų daktarė, pozityvaus mąstymo trenerė, sertifikuota ugdomojo vadovavimo (koučingo) specialistė, požiūrio keitimo mentorė ir sertifikuota Points of You metodo trenerė, tačiau didžiausias gyvenimo pasiekimas yra buvimas trijų nuostabių vaikų mama ir galimybė padėti augti bei atsiskleisti unikalioms jų asmenybėms.

Jei prakalbėtų, daug pasakytų 

Senjorų pasaulio klubo narė mums pristatys temą.

Etninės kultūros atmintis turėtų lydėti žmogų nuo mažens. Per amžius mūsų protėviai puoselėjo gražų bendravimą, dirbdami bei laisvalaikiu dainuodavo, žaisdavo, sekdavo pasakas, senovinius padavimus, paįvairindami patarlėmis, priežodžiais. Norint kuo geriau tai suprasti, reikia žinoti sąlygas, kuriose jie gimė ir gyveno. Apie tai byloja protėvių daiktai, tautosakoje sukaupta išmintis. Turime daug ką papasakoti vaikams, padėti jiems pajusti savo šaknis, sumažinti vis didėjantį atstumą tarp kartų.

Pristatyti daiktai tarytum iš namų „muziejaus“. Jie kalba apie žmones, jų darbus, papročius, laisvalaikio užsiėmimus. Deja, įvykių neįmanoma sugrąžinti. Viskas nuėjo, dingo, tik atmintis ir likę daiktai dar laiko savyje daug ką kaip didžiausią brangenybę. Reikia įsiklausyti ir išgirsti: „Jei prakalbėtų, daug pasakytų…“.

Lietuvio širdyje amžiais ruseno viltis sulaukti geresnių laikų. Mes sulaukėme ir su džiaugsmu galime švęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Mūsų keliai, praminti ir nueiti prosenelių, tebėra atviri. Be protėvių nebūtume tapę tokie, kokie esame.

 

Šokančios vardo raidės

Šiame susitikime drauge su psichologe Ieva Žukoviene sujungsite judesį, piešimą ir pasaką!!! Reikės A4 formato lapų, juodo tušinuko, keleto spalvotų pieštukų.

Kaip susikalbėti skirtingų kartų žmonėms

 Susitikimo laikas buvo  vasario mėnesį. Kviečiame pasiklausyti įrašo, kuris prieinamas Senjorų pasaulio klubo nariams neribotą laiką. 

Kaip susikalbėti skirtingų kartų žmonėms darbe, visuomenėje, asmeniniame gyvenime? Ką daryti, kai lyg ir siekiame gero sau bei kitiems, bet nuolat esame ant perdegimo ribos ir vis kažkas nesigauna?

Lektorė Sandra Galdikaitė Tvarumo kūrybininkė

Susitikimo įrašai talpinamas “Senjorų pasaulio” klubo archyvuose.

Kviesdami Jus dalyvauti naujo Sveikatingumo modulio veiklose pristatome fiziniam aktyvumui skirtą kasdienį vaikščiojimą. Mokslas įrodė ir mes kiekvienas iš savo praktikos žinome, kad nuoseklus reguliarus judėjimas yra mūsų fizinės ir dvasinės sveikatos pagrindas.

 Ko tam reikia: svarbiausia, išsiugdyti teigiamą įprotį kasdieną rasti laiko (nors tas 20-30 min.), valios ir užsispyrimo  išjudėti.

Nuo “Senjorų pasaulio” klubo veiklos pradžios #Walk15 programėlės pagalba  skaičiavome žingsnius skirtingomis kryptimis.

2022 metų vasario mėn. pasiekėme Vatikaną,  kovo mėn. nukeliavome į Madeirą, balandį nužingsniavome į Kretą, gegužę  į Turkiją, o birželį – Jeruzalę, gruodį į Islandiją.

2023 metų sausio mėnesį skaičiavome žingsnius į Norvegiją, vasario mėnesį į Grenlandiją, kovą padarėme 10 mlj žingsnių ir pasiekėme Aliaską, balandžio mėnesį – Tenerifę, gegužės mėnesį – Gibraltarą..

2023 metų birželio mėnesį skaičiuosime žingsnius į Indiją. Turime padaryti 7 036 400 žingsnių , todėl kviečiame jungtis prie mūsų kompanijos, kad visi kartu pasiektume TIKSLĄ!

 

Senjoriška joga

Niekada ne vėlu pradėti praktikuoti jogą ir gauti jos teikiamą naudą.

Užsiėmimų laikas: kiekvieną antradienį 14 val.  

Jogos mokytoja  – Aldona Čiutienė.

Joga ir sveika gyvensena domiuosi gal jau virš 30 metų. Pirmieji mokytojai šiame dvasiniame kelyje buvo Kepenis, Žarskus, Vaižtarienė. Laiptelis po laiptelio vėrėsi naujos erdvės: joga, masažai, vaistažolės, pirties tradicijos. Šivananda jogos mokytojų kursus baigiau prieš 18 metų ir nuo to laiko vedu klasikinius jogos užsiėmimus, sveikatingumo mankštas bei sveikatai palankios mitybos praktikas įvairiose stovyklose. Indijoje mokiausi ajurvedos, jogos, įvairių masažų technikų. Tinkamas kvėpavimas ir atsipalaidavimas bei nesudėtingi pratimai padeda labiau susitelkti į save, pajausti garso ir tylos sąveika, pažadinti savo vidines galias, pasikrauti energija ir atkurti harmoningą santykį su savimi ir aplinkiniu pasauliu. Sėkmę lemia pastangos ir pasiryžimas padaryti jogos praktikas savo kasdienio gyvenimo dalimi. „Uncija praktikos yra vertingiau už tonas teorijos.” (Swamis Sivananda) Pradėti niekada nevėlu. Sustokime ir skirkime laiko sau.

Odos priežiūra brandžiame amžiuje

Paskaitos įrašas yra Senjorų pasaulio klubo archyve. 

Odos senėjimas – tai sudėtingas biologinis procesas, veikiamas genetinės organizmo programos bei išorinių veiksnių. Neįmanoma sustabdyti odos senėjimo, sąlygoto vidinių procesų, tačiau jį galima sulėtinti. 
Brandi oda ir be didelių intervencijų gali atrodyti gražiai. Tam reikia meilės ir rūpesčio sau. Kartais būna tokių moterų, kurios sulaukusios 50 – 65 metų atrodo žaviau ir jaunatviškiau nei 35 – 45 metų moterys. Ne visada išorinė išvaizda atspindi mūsų vidinį pasaulį. Sujungus kartu rūpestį savimi psichologine prasme ir rūpestį kūnu, oda, galime pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų. 
 
Rūpintis kūnu niekada nėra per vėlu. Senti galima gražiai, o ne bet kaip.  
 
Diana Bekasėnė yra medicinos kosmetologė, Estetinės medicinos specialistė ir masažuotoja, Megami estetikos studijos įkūrėja. Ji yra sertifikuota FEO (Farmogal Onkologinės linijos) specialistė. Diana yra asmenybė, kuri savo srityje nuolat tobulėja – dabar ji mokosi Endibiogenikos institute , nes mato, kaip labai alternatyvios ir inovatyvios medicinos žinios gali pasitarnauti klientams.
Savo laiku suradusi sprendimą savo pačios probleminei odai, ji į Lietuvą atvedė tris aukštos klasės itališkus natūralios kosmetikos brendus: FARMOGAL, AESTETIC PROJECT, KRIPA VENEZIA.
Taip pat Diana organizuoja mokymus grožio specialistams, veža specialistų komandas į Italiją. Diana kartu su Rimantu Kaukėnu Vilniaus RIMI bėgimo maratone pradėjo burti masažuotojų komandą “Aplenkime vėžį”, kur kasmet susirenka vis didesnė kineziterapeutų komanda, kurie noriai prisijungia prie šios gerumo akcijos.
Dianos meistriškumą ir atsidavimą darbui puikiai atspindi dėkingų klientų, kurie tampa lojaliais, atsiliepimai.
 
Seminaro metu kalbėsime, diskutuosime kodėl svarbu rūpintis savo kūnu. Aptarsime kasdienės odos priežiūros niuansus.
 

D. Tomo Vaičiūno mitybos kursas kartu su WOW universiteto klausytojomis “Mokslu grįsta gyvensenos medicina: nauji mitybos įpročiai”

Trūksta energijos? Nori padidinti savo produktyvumą? Energija, gera nuotaika, miego kokybė, ir psichoemocinis užtaisas prasideda nuo mitybos!

Kviečiame jungtis jau prie gegužės 3 dieną startuojančio Tomo Vaičiūno autorinio mitybos kurso! Tai nebus teorija, bet praktiniai ir lengvai įgyvendinami patarimai.

Užsiėmimų laikas: gegužės  10, 17, 24 d. birželio 1 d.  pradžia 18,30 val. 

Net 4 autorinių paskaitų metu sužinok, kaip atsakingai ir subalansuotai susidėlioti savo valgiaraštį, atrasti tinkamus maisto papildus, vitaminus ir į maistą pradėti žiūrėti iš visai kitos pusės!

Dr. Tomas Vaičiūnas – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gyvensenos medicinos studijų programos vadovas, gyvensenos medicinos kompetencijų ir klinikinių algoritmų pradininkas Lietuvoje, WoW University Naujas Sveikatos kodas kurso studenčių geriausiai įvertintas dėstytojas.

Dabar gali jungtis žemiausia kaina – tik už 99 eur. Vietų skaičius ribotas!

Kurso metu apžvelgsime keturias temas:
1. Mitybos įtaką produktybumui;
2. Detoksikacijos nauda arba žala;
3. Maisto papildai;
4. Mitai apie dietas.

Dr. Tomas Vaičiūnas

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Gyvensenos medicinos studijų programos vadovas, gyvensenos medicinos kompetencijų ir klinikinių algoritmų pradininkas Lietuvoje. Dr. Tomas savo mokslo įžvalgomis yra pelnęs pasaulinį American College of Lifestyle Medicine pripažinimą „Award of Excelence“. Aktyviai bendradarbiauja ir vykdo tyrimus su Harvardo universiteto Visuomenės sveikatos fakultetu.

Apjungęs savo profesinę veiklą ir savo asmeninę patirtį, kaip asmens turinčio rimtas sveikatos problemas, ir ieškančio būdų, kaip sau padėti, daug prisidėjo prie Gyvensenos medicinos atsiradimo Lietuvoje – nuo teorijos, kompetencijų ugdymo iki Lietuvoje atidaryto pirmojo specializuoto nefarmakologinių intervencijų centro.

 

Apie profilaktiką širdies ir kraujagyslių ligoms

Paskaitos įrašas prienamas Senjorų pasaulio klubo nariams archyve. 

Lektorius gydytojas kardiologas Algimantas Kirkutis, habilituotas biomedicinos mokslų daktaras

Pagrindiniai mitybos aspektai

Paskaitos įrašas prieinamas  Senjorų pasaulio klubo nariams archyve.

Esu Vilita Kepežinskienė,pagal išsilavinimą  kineziterapeutė ir reabilitacijos magistrė. Bet jau 7 metai dirbu kaip sveikos sveikos gyvensenos konsultantė ir padedu žmonėms susibalansuoti mitybą, aktyviai gyventi ir gerai jaustis.

Tapingas: įrankis emocijų paleidimui mūsų rankose!

Paskaitos įrašas prienamas Senjorų pasaulio klubo nariams archyve.

Nerimas, stresas, įtampa, skausmas ir baimė mūsų gyvenime tapo norma. Bet nebūtinai turi taip būti! Mes galim padėti sau nusiraminti ir sugrįžti į pusiausvyrą. Justina Vasilevičiūtė – emocijų paleidimo (tapingo) praktikė, Angelų mylėtoja. 

Susitikimo metu parodysiu praktiškai kaip galim padėti savo kūnui vėl pasijusti ramiau ir saugiau – vos per kelias minutes. 

Jau 8 metus tapingas yra mano kasdienė praktika ir neįsivaizduoju kaip susidoročiau su gyvenimo išbandymais be jo. Tinka itin jautriems asmenims taip pat!  

Knygos “Palaikanti Visatos energija” ir pirmos lietuviškos kortų kaladės su Angelais “Pokalbiai su Angelais” autorė. 

Pokalbis apie skirtingus gyvenimo etapus su Šarūne Lynikaite

Nerimas dėl vakaro temdo dieną, mirties baimė – gyvenimą. Konfucijus.

Susitikime aptarėme mirties baimės fenomeną. Apžvelgėme žmonių apgailestavimus gyvenimo pabaigoje.

Senjorų pasaulio klubo nariai gali klausytis susitikimo įrašo, kuris yra Įrašų archyve. 

 

Vėžys TIK liga

Senjorų pasaulio klubo nariai gali klausytis susitikimo įrašo, kuris yra Įrašų archyve. 

Dr. Aušra Maldeikienė– Lietuvos ir Europos politikė, ekonomistė, dėstytoja, mokytoja, publicistė, ekonomikos vadovėlių, knygų autorė – persirgusi vėžiu šiuo metu dalinasi savo patirtimi, skirta kovai su klaidinančia informacija apie šią ligą.
 

Aromaterapija su Živile Kuriene

Užsiėmimo laikas: laikas derinamas. 

Kvie2iame pasiklausyti ankstesnių susitikimų įrašų.

Pasinerkime į aromaterapijos subtilybes ir pajuskime kvapų poveikį mūsų sveikatai.

Edukatorė Živilė Kurienė – aromafilosofijos ir gyvenimo būdo su eteriniais aliejais mentorė. Aromaterapijos žinias pradėjusi kaupti nuo 2017 metų ir praktiškai taikanti tiek savo šeimos rate, tiek bendraminčių bendruomenėje. Olfaktoterapijos ir aromapsichologijos įgūdžius taikanti įvairių dirbtuvių, stovyklų ir renginių metu.
 
Kalbėsime apie eterinių aliejų kokybę, teikiamą naudą, saugų naudojimą. Sužinosite, kaip kvapais kurti jaukumą ir ramybę, atgauti kūno ir sielos pusiausvyrą bei sumažinti nuovargį ir stresą, kaip apsisaugoti nuo ligų. Aptarsime svarbiausius eterinius aliejus, kuriuos naudinga turėti kiekvienuose namuose. Išgirsite patikrintų ir veiksmingų receptų.

Sveikatingumo pamoka

Tai sveikatos pamoka apie vitaminus, papildus, jų privalumus ir trūkumus. 

Įvadas į šokio ir judesio terapiją

Užsiėmimo laikas: derinamas

Šokio ir judesio terapijos  propaguotoja ir praktikė

Šokio-judesio terapija  – tai terapinis judesio naudojimas siekiant vystyti emocinę, kognityvinę, fizinę, dvasinę ir socialinę asmens integraciją. Esminiai  komponentai yra šokis kaip kūno judesys, kūrybinė išraiška ir tarpasmeninis santykis.

Šokio ir judesio terapija remiasi prielaida – protas, kūnas, emocinės būsenos ir tarpasmeniniai santykiai yra nuolatinėje sąveikoje, o kūno judėjimas atspindi vidinius procesus bei suteikia jų įvertinimo galimybes. 

 „Veido mankšta ramiam miegui

 

Sujungsime vasaros aktyvumą ir grožį su žiemos ramybe per spalvingą rudenį.
Veido joga, savimasažas, ir dar daugiau, per kūno intelekto lavinimą.
Mankšta skirta regos gerinimui:
 • prisiminti arba išmokti pratimus, galinčius sustiprinti akis
 • pašalinti akių sausumą,
 • atsikratyti akių nuovargio ir įtampos,
 • suaktyvinti kraujotaką ir limfotaką.

Mankštas veda Violeta Pšerackaitė. Paskutiniuosius 30 metų dirbdama natūralaus grožio ir sveikatos srityje  kosmetologijos studijoje -salone Airijoje prisilietė prie beveik 1000 klienčių veidų, todėl drąsiai  teigia, kad kiekvienas žmogus turi unikalią gamtos dovaną – galimybę JAUNĖTI. Violetos sukurta veido masažo metodika padėjo jau daugiau nei 300 moterų. Unikali metodika parenkama ir pritaikoma individualiai kiekvienai moteriai.

Būdama grožio ir sveikatinimo specialistė, Violeta veda kursus, padedančius stiprinti regėjimą.

Tapk klubo nariu

Tapti Senjorų pasaulio klubo nariu ir dalyvauti visuose moduliuose galima sumokėjus nario mokestį.

Atvira0 € / mėn

Pilna

12 € / mėn
32 € / 3 mėn
62 € / 6 mėn
120 € / 12 mėn

Sodri

24 € / mėn
57 € / 3 mėn
140 € / 6 mėn
250 € / 12 mėn

Jei norite papildomos veiklos arba norite pasidalinti savo pomėgiais ar žiniomis, parašykite info@senjorupasaulis.lt ir tapkite modulio moderatoriumi.