Apie mus rašo Lietuvos rytas: Senjorams stinga naujų įspūdžių? Kviečia jungtis prie nuotolinių kelionių

Apie mus rašo Lietuvos rytas: Senjorams stinga naujų įspūdžių? Kviečia jungtis prie nuotolinių kelionių

Apie mus rašo Lietuvos ryto gyvenimo būdo skirsnyje.

“Jei esi senjoras, tuomet neturi galimybių keliauti po pasaulį? Tokią visuomenėje įsigalėjusią nuostatą jau kurį laiką stengiasi paneigti organizacijos „Senjorų pasaulis“ įkūrėjai, pakvietę vyresnio amžiaus žmones kartu leisti laiką ir keliauti… nuotoliniu būdu.”

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/psichologija/2022/08/12/news/senjorams-stinga-nauju-ispudziu-kviecia-jungtis-prie-nuotoliniu-kelioniu-24235573

Visuomeninė organizacija „Senjorų pasaulis“ yra vienas iš 9 „Luminor“ banko ir nevyriausybinės organizacijos „Geri norai LT“ organizuojamo projekto „Poveikio laboratorija“ dalyvių. Jo metu organizacijos mokosi valdyti ir stiprinti savo verslo socialinį poveikį. Šešis mėnesius trunkantis projektas – gera galimybė įmonėms išmokti įvertinti, kokią naudą jų plėtojamas verslas atneša visuomenei. Vasarą projekto dalyviams rengiamos individualios mentorystės sesijos, o rudenį visą projektą vainikuos renginys, kuriame dalyviai investuotojams pristatinės savo idėjas. Jo nugalėtojui „Luminor“ bankas skirs 3000 eurų prizą, skirtą toliau plėtoti savo socialinį verslą.

 

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: