Didžiuojamės “Metų bendro projekto” apdovanojimu

Didžiuojamės “Metų bendro projekto” apdovanojimu
2022 metų sausio 14 d. Vidos Greičiuvienės ir  Živilės Kurienės   projektas Forumas senjorams „Būkime veiklūs“  Start4networking  https://www.start4networking.lt/ bendruomenėje gavo “Metų bendro projekto” apdovanojimą.
Nudžiugino įvertinimas, kad buvome nominuotos, o kad laimėsime tarp tokių stiprių projektų – dar padidino laimėjimo svorį.
Vida Greičiuvienė dalinasi : “Tinklaveika į mano gyvenimą atėjo dar nuo darbo laikų. Mano vadovas sakydavo: „ Jei nori, kad verslas pasisektų – imk rekomendacijas“. Bet iš ko jas imti, kai nepasitiki pats savimi? Rekomendacijoms reikia suaugti.
Į #Start4networking klubą atėjau jau žinodama ko noriu, kas esu ir ką galėčiau duoti. Tačiau keitėsi mano veikla. Ką aš galėjau pasiūlyti moterims, prisistatymo metu kalbėdama vien apie savo svajonę, kokia ji didelė, kaip gerai visiems bus, kai ta “saulė” nušvis danguje…
Bet kiekvieną kartą 1 minutės šlovės pabaigoje manęs paklausdavo – o kuo mes tau galim padėti? Tada aš supratau, kad sugebėti priimti yra ne mažiau svarbu negu duoti.
Dėkoju Ilona Aukštuoliene už pirmą pakvietimą į verslių moterų pusryčius. Reputacija man buvo labai svarbu. Susipažinusi su įkūrėjomis Vilma Urbutė, Ramunė Kasparavičienė, Ugne Juodyte ir Jolanta Puzienė patikėjau galimybėmis.
2020 metų verslo inkubatoriuje susipažinau su Rasa Katiliene . Koučingo sesijos padėjo nesiblaškyti siekiant svajonės. Iš inkubatoriaus išėjau su komanda: Sarune Lynikaite, Zivile Sauliute, Sveta Trukanienė; Jūratė Kančauskienė – visos moterys atėjo per klubo rekomendacijas.
 Jų dėka gimė paskaitų ciklai, pavadinimai, lektoriai, temos. Pradėjome iš savo turimų resursų. Pirmas paskaitas senjorams skaitė klubietės Danguole Krupovnickienė, Kristina Tita Laučienė, Zivile Sauliute, Ugne Juodyte.
Rudenį, po pasivaikščiojimo basomis per dilgėles su Diana Michailova klubo rudeniniame renginyje, išdrįsau žengti žingsnį link dar vieno tikslo- Forumo senjorams įgyvendinimo. Zivile Sauliute jaunatviškas požiūris leido įgyvendinti šiuolaikišką nuotolinį renginį.
Tik pradėjęs eiti pamatai kaip toli gali nueiti. Tokia yra bet kokios bendruomenės ar klubo jėga!”
Prisiminkime  prof. Boguslavo Gruževskio žodžius, kad amžėjant didėja santykių svarba, todėl didžiausia investicija yra priklausymas bendruomenei, kuri gali patarti, padėti, suprasti, palaikyti.

Leave a Reply

%d bloggers like this: