Kviečiame balsuoti „Verslo genas” lrytas.lt projekte už „Senjorų pasaulį”

Kviečiame balsuoti „Verslo genas” lrytas.lt projekte už „Senjorų pasaulį”

Vystydami socialinį verslą 2023 metais „Senjorų pasaulio” komanda nusprendė dalyvauti jau septintus metus idėjų ieškančiame projekte „Verslo genas”, kurį organizuoja naujienų portalas lrytas.lt.

Iki rugsėjo 1 d. vyksta balsavimas – nugalėtojai  renkami  šiose nominacijose: „Už drąsą rizikuoti“, „Už mokslo ir žinių įgyvendinimą versle“, „Metų atradimas“, „Šeimos verslas“, „Socialinis verslas“, „Tvarus verslas“, „Lrytas.lt skaitytojų favoritas“.

Balsuoti galima: https://projektas.lrytas.lt/verslo-genas-2023/dalyvis/76

Jaunąjį verslą ir Lietuvos kūrėjus pastebintis bei įvertinantis projektas „Verslo genas“ jau septintus metus tęsia idėjų paiešką. Naujienų portalas lrytas.lt kviečia siūlyti ir dalyvauti jaunų verslų kūrėjus, žmones ir komandas, kurie Lietuvoje drąsiai įgyvendina savo sumanymus ir svariai prisideda prie pokyčių šalyje.

„Verslo genas“ – laiptelis, kuris paskatina žengti drąsesnį žingsnį platesnio kelio link. Mūsų kūrėjai – mūsų ateitis, pažadinkime verslo geną lietuvių širdyse. Jų sėkmės istorijas galima pavadinti lietuviškąja DNR, kitaip – lietuviškuoju verslo genu.

Projektą „Verslo genas 2023“ sudaro:

Specialiai projektui sukurtas puslapis, kuriame registruojami ar registruojasi dalyvauti norintys jaunų verslų kūrėjai, verslininkai. Vėliau jame taip pat bus galima balsuoti ir išrinkti skaitytojų favoritą.

Interviu ir reportažai su projekto „Verslo genas“ dalyviais, publikuojami portale lrytas.lt ir projekto rubrikoje Sėkmės istorijos.

Aktualios verslo ir ekonomikos naujienos, interviu, ekspertų įžvalgos ir komentarai.

Apdovanojimų renginys su transliacija. Jo metu įteikiami prizai laureatams.

Interviu su nugalėtojais,bus publikuojami portale lrytas.lt. https://projektas.lrytas.lt/verslo-genas-2023/apie-projekta

Leave a Reply

%d bloggers like this: