Atvira, pilna ir sodri – “Senjorų pasaulio” klubo narystės

Atvira, pilna ir sodri – “Senjorų pasaulio” klubo narystės

„Senjorų pasaulis“ 2023 metais žengia į savo trečiuosius metus su naujais – atviros, pilnos ir sodrios – narysčių pasiūlymais.

Pradėję veiklą 2020 gruodžio mėnesį nuo atvirų nuotolinių pokalbių Zoom platformoje apie kalėdines šeimos tradicijas su senjorais, šiais metais pridedame dar vieną – sodrią- narystę.

Nuo 2021 metų kiekvieną ketvirtadienį kvietėme į atviras paskaitas įvairiomis temomis susitikti su mokslininkais, menininkais ir įdomiais žmonėmis. Iš viso daugiau kaip 100 skirtingų  ir nesikartojančių lektorių kiekvieną ketvirtadienį sveikindavosi iš Zoom langelio ir dalindavosi savo sukauptomis žiniomis. „Tai apie ką norėtumėte išgirsti?“ – atsakymas į klausimą visą laiką būdavo tas pats: „Pasakokite, ką norėtumėte pasakyti savo mamai ar Močiutei apie savo darbą, įspūdžius, patirtis… tai ką visada norėjote, bet, galbūt, nespėjote pasakyti…“. Matyt todėl senjorai ir laukia ketvirtadienių, prisijungimo prie langelio, pro kurį norisi išgirsti kažką širdingo.  

Norintiems daugiau, kuriems neužteko vien tik ketvirtadienio paskaitų,  2022 sausio mėnesį  paskelbėme naujieną apie atidaromą virtualų „Senjorų pasaulio“ klubą. Iki šiandien klubo narystę išbandė daugiau kaip šimtas vyresnio amžiaus žmonių. Dalis jų nuolat tęsia narystę, kiti- padarę pertrauką, sugrįžta ir , išgirdę šiltas rekomendacijas, jungiasi nauji nariai.

„Senjorų pasaulio“ klubas – tai virtuali mokymų ir bendravimo erdvė, atsidaranti Zoom platformoje į skirtingus modulius: užsienio kalbų, kultūros, sveikatingumo, kūrybinių dirbtuvių ir informacinių technologijų.

Per nepilnus metus anglų kalbos modulis išsiplėtė į užsienio kalbų modulį, kuriame anglų, vokiečių ir prancūzų kalbomis bendrauti renkasi net 6 grupėse. Gruodžio mėnesį įvyko pirmasis tarptautinis susitikimas su Ispanijos Andalūzijos suaugusiųjų , besimokančių anglų kalbos ir lietuvių susitikimas – pasidalinimas apie Kalėdines tradicijas šalyse. Tai dar vienas nuotolinio mokymosi privalumų patvirtinimas ir papildoma motyvacija mokytis.

Kultūros modulyje senjorai nuolat papildo savo žinias apie dailės istoriją, praktinės filosofijos, knygų mylėtojų, stiliaus, dėkingumo praktikose ar kūrybinio rašymo užsiėmimuose .

Kūrybinių dirbtuvių modulis atviras menininkėms, iš atliekų gaminančioms stebuklus. Atviručių gamybos, mandalų piešimo, skiautinių ar dailės terapijos užsiėmimuose valandėlė prabėga kaip akimirka.

Informacinių technologijų modulis – kokybiškesnio ir patogesnio Zoom platformos naudojimo, mobiluas parašo, paieškos socialiniuose tinkluose, socialinių tinklų Facebook pradžiamokslio mokymų ar GENI programos susipažinimo pamokos praeina ne tik klausantis, bet ir praktiškai išbandant ir pritaikant žinias. 

Sveikatingumo modulis- mankštos, jogos, tai či, judesio terapijos užsiėmimai, sveikos gyvensenos, mitybos patarimų ir programos #Walk15 naudojimas komandiškai skaičiuojant žingsnius į pasaulio kraštą ir iš ten klausantis paskaitos.  

“Senjorų pasaulio” klubo pilna narystė 2022 metais mėnesiui kainavo 10 eur., suteikdama prisijungimus prie visų modulių ir paskaitų įrašų. Nuo 2023 metų sausio 1 d. keičiame kainodarą išskirdami tris narysčių tipus: atvira – nemokama, pilna ir sodri – mokamos narystės.

Atvira narystė – galimybė jungtis į ketvirtadienio paskaitas. Prie jos pridedame  susitikimus “Bičiulių svetainėje”, kuri planuojama kiekvieno mėnesio paskutinį trečiadienį 10 val. Joje bus galimybė geriau susipažinti su bendraminčiais ir sužinoti su ateinančio mėnesio renginius.

Pilna narystė – lieka galioti galimybė dalyvauti visuose penkiuose  moduliuose, turėti neribotą prieigą prie įrašų ir pirmenybės tvarka gauti visus “Senjorų pasaulis” pasiūlymus mokymams, kelionėms. Mėnesinis nario mokestis didėja nuo 10 iki 12 eur, tačiau norime išlaikyti seminarų ir mokymų kokybę. Įtraukiame vieną iš brangiausiai kainuojančių veiklų – tai galimybę “kartu” vaikščioti skaičiuojant žingsnius su  #Walk15 programėle. Nepavykus rasti paramos verslo sektoriuje, kviečiame supratingai priimti didėjantį nario mokestį.

Sodri narystė- apima visa tai, kas siūloma Pilnoje narystėje, suteikiant galimybę susitikti gyvai, kartu keliauti po Lietuvą, mokytis, bei dalyvauti organizuojamuose “Senjorų pasaulis” gyvuose renginiuose. Norime kartu įgyvendinti idėjas, kurioms reikalingi didesni finansai: tai ir mokymų ciklai, dramos terapijos, maisto degustacijos…

Įsigijusiems Pilną narystę už papildomą mokestį bus galimybė dalyvauti gyvuose susitikimuose ar kelionėse. Norime, kad būtų patogu ir paprasta keliauti per “Senjorų pasaulį” kartu.


Kviečiame dar šiais metais įsigyti metinę Pilną narystę už 100 eur. vietoj 120 eur. ateinančiais metais:  https://tickets.paysera.com/lt/event/senjoru-pasaulio-klubo-naryste

Leave a Reply

%d bloggers like this: