Renginiai kraunami

Visa tiesa apie jogą. Paprastai

2022-09-22 16:00 - 17:30

Senjorų pasaulio paskaitoje “Visa tiesa apie jogą. Paprastai” pasakoja Lina Dovidonienė. Jogos filosofija persmelkia visą gyvenimą, suteikdama jam balansą ir harmoniją.

Lina Dovidonienė prisistato: “Jogą praktikuoju jau 18 metų. Pirmiausia ja susidomėjau kaip sveikos gyvensenos sistema – ieškojau metodų, kurie padėtų stiprinti kūną ir išlaikyti gerą sveikatą. Tačiau ilgainiui ėjau vis giliau į jogos praktikas, pradėjau domėtis jogos filosofija, kol galiausiai tapau jogos mokytoja ir pati pradėjau mokyti. Tačiau joga – tai ne tik jogos bei kvėpavimo pratimai ar meditacija, joga – tai gyvenimo būdas. Tikra joga nesibaigia nuėjus nuo kilimėlio. Jos filosofija persmelkia visą gyvenimą, suteikdama jam balansą ir harmoniją. Džiaugiuosi kiekvieną kartą užbaigus vesti jogos pamoką, kai matau žmones geresnės nuotaikos, prisipildžiusius energijos, pailsėjusius ir kūnu, ir protu ir pakylėjusius savo sielą…”

Nuo rugsėjo mėnesio startuoja projektas “Jogos užsiėmimai senjorams”. Projektas bendrai finansuojamas mūsų labdaros ir paramos fondo “Šviesos keliu” https://www.facebook.com/sviesoskeliufondas/ bei Sporto rėmimo fondo. Renkamos senjorų grupės Vilniuje bei Kaune gyviems užsiėmimams bei viena grupė nuotoliniu būdu. Užsiėmimai nemokami! Joga vyks du kartus per savaitę po 1.5 h. Kartą per mėnesį visus projekte dalyvaujančius senjorus pakviesim į sveikos gyvensenos ir mitybos paskaitą nuotoliniu būdu.

 

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2022-09-22
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Lina Dovidonienė
Telefonas:
+37061111440
El. paštas:
ldovidoniene@gmail.com

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)