Renginiai kraunami

Vilniaus miesto simboliai

rugpjūčio 25 16:00 - 17:30

Vilniaus miesto istorinių, kultūrinių ir religinių simbolių galima rasti visur, reikia tik juos atpažinti. Senjorų pasaulio paskaitų ciklo „Vasaros kelionės“ lektorė- ekskursijų vadovė ir maršrutų kūrėja Kristina Vižinytė kviečia atrasti Romantinį Vilnių, sukurtą iš legendų, žalių kalvų, daugybės bažnyčių, siaurų senamiesčio gatvelių, skirtingų kultūrų, religijų bei kalbų virtualioje paskaitoje “Vilniaus miesto simboliai”.

Geležinis vilkas, Šv.Kristoforas nešantis per upę kūdikėlį Jėzų ir rankoje laikantis žaliuojančio medžio šaką –  visiems  žinomi simboliai, pristatntys Vilniaus miestą. Tačiau ar tik jie du simbolizuoja mūsų sostinę Vilnių?

“Pasivaikščiokime” virtualioje ekskursijoje po Vilnių ir atraskime naujų, miestą atspindinčių, simbolių.

Kiekvienas žodis, sakinys, meno kūrinys, meninis įvaizdis ar įvykis yra simboliškas savo ženklinančia ir apibendrinančia prasme. Simbolis yra žmogaus dvasinės veiklos rezultatas ir išraiška. Filosofo  E.Cassirerio teigimu, simbolinėmis formomis žmogus įprasmina save ir pasaulį.

Romantic Vilnius – tai išskirtinių ekskursijų po Vilnių ir romantinių kelionių po Lietuvą organizatorius, siūlantis privačias temines ekskursijas, miesto žaidimus po Vilnių, edukacijas bei stovyklas vaikams. Šeimoms bei įmonėms rengia ypatingas gurmaniškas, kūrybines bei išmoningas išvykas po visą Lietuvą. Daugiau https://romanticvilnius.lt/romantines-ekskursijos/

Share This Event

622327
DD
days
HH
hours
MM
min
SS
sec

Informacija

Data:
rugpjūčio 25
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
Interneto svetainė:
https://forms.gle/ZhrZBuaungijGA58A

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Romantic Vilnius
Telefonas:
+370 68677796
El. paštas:
info@romanticvilnius.lt
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite senjorupasaulis@gmail.com arba skambinkite 868221800 (Vida)