Renginiai kraunami

Unikalios implantavimo metodikos – greitai ir patikimai atkurti dantys

2022-10-20 16:00 - 17:30

“Senjorų pasaulis” nemokama ketvirtadienio paskaita senjorams apie dantų gydymą.

Kasdien rūpintis savo odos, plaukų ar nagų būkle – įprasta, tačiau vis dar neretai pamirštame bene svarbiausią grožio elementą – šypseną. Kaip rūpintis dantimis, kad jie ilgai išliktų sveiki, gražūs ir jauni? Patarimus teikia “Šypsenos akademijos” – didžiausiuose Lietuvos miestuose paslaugas teikiančios  klinikos ekspertai.

 

Šią paskaitą mums dovanoja Vilniaus odontologijos klinikos „Šypsenos akademija“ charizmatiškasis vyr. implantuojantis gydytojas odontologas Aidas Ligutis.

Gydytojo specializacija – implantų sriegimas, sinuso dugno pakėlimo procedūros, kaulo priauginimo ir kitos chirurginės operacijos, ortopedinė odontologija.

„Odontologijoje esminis konkurencinio pranašumo šaltinis – nuolatinis noras ir sugebėjimas mokytis, o žinias greitai paversti veiksmais“.

Paskaitoje bus kalbama, apie tai:

Kokios yra unikalios dantų atkūrimo ant implantų metodikos

Kaip greitai, patikimai ir ilgam atkurti prarastus dantis

Kaip atkurta šypsena džiaugtis ilgai

Galėsite užduoti rūpimus klausimus ir išgirsti implantuojančio gydytojo atsakymus.

Pirmai pažinčiai kviečiame pažiūrėti  video Žinių radijuje:  https://www.youtube.com/watch?v=8zZzTRwoQH8

„Šypsenos akademija“ – tai kruopščiai suburta visų odontologijos sričių specialistų komanda, kurios narius vienija vakarietiškas požiūris į dantų gydymo kultūrą. Juk jau seniai sulaukėme laikų, kai dantų gydymas turi būti ne tik aukščiausios kokybės, tačiau ir komfortiškas bei prieinamas kiekvienam. https://sypsenosakademija.lt/dantu-gydymas/demesio-dantims-dantu-senejimas/

Todėl nuolat modernizuojame klinikos įrangą, tobuliname nuosavą laboratoriją. Siekiame aukščiausios kokybės, kurią grindžiame garantijomis. Kompleksiniai gydymo metodai, priartinti prie paciento lūkesčių, mūsų tikslas – užtikrinti pacientui galimybę rinktis jam palankiausią kelią tobulos šypsenos link. Taip pat esame itin lankstūs planuodami finansus skiriamus gydymui – savo klientams siūlome įvairius atsiskaitymo už paslaugas būdus.

 

Žinojimas – pusė darbo. Nepamirškime rūpintis savimi!

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2022-10-20
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Šypsenos akademija
Telefonas:
+37066322876
El. paštas:
judita@sypsenosakademija.lt
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)