Renginiai kraunami

Tik akimirka sau

gegužės 04 16:00 - 17:30

„Senjorų pasaulis”  gegužės mėnesio paskaitų ciklo  „Gegužės žiedai” atvira paskaita  „Tik akimirka sau” – lektorė socialinių mokslų daktarė Egidija Laumenskaitė.

Artėjančios Motinos dienos proga p. Egidija pristato susitikimo temą: „Dabar daug kalbama apie meilę sau, aiškinama pozityvaus mąstymo svarba, ir tuo pačiu pastebime, kaip stipriai veikia mūsų mąstymo ir įpročių inercija, net norint įgyvendinti gerus patarimus. Nenusiminti, jei iškart nepavyksta – taip pat meilė sau ir pozityvus mąstymas. Bet ir nebūti nerūpestinga arba galvoti, kad jau nebe laikas save auklėti ar kurti kitokią. Pakalbėsime, paklausysime savęs…”

Paskaitos lektorė – Egidija Laumenskaitė-  socialinių mokslų daktarė. Daugelį metų dėstė ekonomikos dalykus Vilniaus universitete, kitose aukštosiose mokyklose, dirbo LMA Ekonomikos institute. Parašė studijas „Ekonominė mintis ir jos kūrėjai Lietuvoje XVI–XVII a.“, „Vladas Jurgutis“. Už šiuos darbus buvo apdovanota Lietuvos Mokslo Akademijos vardine premija. 1992–1993 m. stažavosi Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokykloje ir tuo metu įsijungė į studijas Brahma Kumaris pasaulio dvasiniame universitete. Šiuo metu koordinuoja Lietuvoje įkurtą „Dvasinio ugdymo ir meditacijos centrą“: http://www.dumc.lt Parašė keletą knygelių apie „Karališkąjį ryšį“ (Radža joga). Šį rašinį pateikti Lietuvos skaitytojui skatino noras pristatyti mums jau sunkiai priimtiną ciklinį kūrinijos laiką/modelį, kuris tik primenamas per senuosius simbolius. Jo supratimas šiandien vėl skinasi kelią kaip kokia pasaulinė „dainuojanti revoliucija“, kada tam pribręsta laikas.

Buvimas yra tiltas tarp galvojimo ir darymo. Suradus dienos metu kelis momentus, verta sustoti, sustabdyti save ir laiką. Pastanga “tik pabūti” išlaisvina mane iš per didelio galvojimo ir darymo. Tada buvimo/esaties energija stipriau ir prasmingiau sujungia mano mintis ir veiksmus. O kada tie sustojimai priemena mano užaugintas patirtis, sugrįžta gerumas ir grožis. – E. Laumenskaitė

 

 

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
gegužės 04
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis reginys

Organizatorius

Dr. Egidija Laumenskaitė
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)