Renginiai kraunami

Sveika gyvensena ir fizinis aktyvumas vyresniame amžiuje

2022-05-26 8:00 - 2022-05-27 17:00
Senjorų pasaulyje dar viena naujiena! Šį kartą jungiame du renginius į vieną: ketvirtadienio paskaita bus transliuojama iš Palangos kartu su 12 paskaitų ciklo “Pasaulis atsiveria smalsiems” praktine dalimi.
Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras mums siūlo paskaitą apie sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą vyresniame amžiuje, kurias skaitys ir praktiškai mokys pratimų kineziterapijos specialistės Roberta Rimkute ir Kornelija Kraftaitė.
Džiaugiamės bendradarbiavimu su Palangos miesto savivaldybės sveikatos biuru ir tikimės ypatingos paskaitos. Tema susijusi su Senjorų pasaulio viena iš pagrindinių vertybių sveikata.
Sveika gyvensena yra apie mūsų fizinę, psichinę, emocinę ir dvasinę darną. Apie maistą šviesioms mintims ir kūnui. Tačiau Palangoje kalbėsime apie fizinį aktyvumą. Juk pats žodis Palanga kelia nostalgiškus atostogų jausmus, ankstyvo ryto kėlimąsisir skubėjimą prie jūros, šaltą vandenį karščiausią vasaros dieną, saulėlydžius ant Palangos tilto, nesibaigiančius pasivaikčiojimus grafų Tiškevičių parke… Kiekvienas iš savo atostogų skrynelės surasime įsimintiną laikotarpį ar tau trys metukai ir fotografuojiesi prie Elgės žalčių karalienės skulptūros, ar jaunystėje eini į pasimatymą prie Naglio kalno…
Į prisiminimų skrynelę norime pasiūlyti įdėti dar vieną kelionę su naujai besikuriančia bendruomene. Mes nesiruošiame jus nustebinti, mes norime kartu pasimėgauti dar vienu Senjorų pasaulio renginiu kartu su jumis.
Judėti reikia bet kurio amžiaus ar fizinių galimybių žmogui. Kiekvienas sutiktas kineziterapeutas arba treneris jums pasakys, kad sportuoti reikia taip, kad krūvis nebūtų nei per mažas, nei per didelis. Jei per mažas, organizmo atsargų negausinsime, jei per didelis – pervargsime ir galime padaryti daugiau žalos organizmui negu naudos. Paskaitoje, pasiklausę specialistų rekomendacijų, panorėkime daugiau judėti ir mėgaukimės gyvenimu.
Šis susitikimas bus 2 dalių:
 Gegužės 26 d. KETVIRTADIENĮ KETVIRTĄ įprastu laiku klausysimės teorinės paskaitos ,,Sveika gyvensena ir fizinis aktyvumas vyresniame amžiuje“, kuri bus transliuojama iš Viešosios Palangos Bibliotekos.
Kviečiame palangiškius senjorus arba poilsiautojus ateiti ir kartu pasiklausyti paskaitos.
Gegužės 27 d. 10:00 val. rinksimės pajūryje ir praktiškai patirsime kineziterapijos naudą. Treniruotė bus transliuojama nuotoliniu būdu. Praktinė dalis yra 12 paskaitų ciklo “Pasaulis atsiveria smalsiems” penktoji paskaita Palangoje.
Į paskaitą ir mankštą pajūryje gali jungtis visi norintieji ir tai yra NEMOKAMAI, tačiau nakvynė ir neoficiali programa turi savo kainą.

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Pradžia:
2022-05-26 8:00
Pabaiga:
2022-05-27 17:00
Renginys kategorijos:
,
Renginys žymos:

Vieta

Palanga, Green Villa
J. Piktuižio g. 8, Palanga 00132
Palanga, Lithuania
Telefonas:
(8-699) 87138

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)