Renginiai kraunami

Dėl takelio neik iš kelio (šiuolaikinės žiniasklaidos klystkeliai)

2021-11-11 16:00 - 17:30

Žurnalistą Henriką Vaitiekūną pasikvietėme  pasidalinti savo mintimis apie šiuolaikinę žurnalistiką. Kada verta įsijungti kritinį mąstymą, o kada galima priimti bet kurią informaciją.

Henrikas Vaitiekūnas – Lietuvos žurnalistikos korifėjus. Žurnalistikoje skaitomas ir matomas daugiau kaip 50 metų. Dirbo 17 televizijos laidų, 6-7 laikraščiuose. Atpažįstamas iš balso:)

Paradoksas- tačiau mūsų lektorius žurnalistikos studijas baigė sulaukęs penkiasdešimties, jau pats dėstydamas žurnalistiką. Kartą koridoriuje pajuokavo: ” Nebeprisimenu ar man reikia eiti dėstyti ar pačiam klausyti“.

Kokia šiandienos televizija? Kaip ji pasikeitė nuo ištakų iki dabar? Lektoriaus teigimu, televizija šiandien nėra tokia pati – kaip prisitaikyti prie to? Ar profesionalūs šiandieniniai reportažai televizijoje – puikūs ir geri, bet neįdomūs?

„Televizorius pamirštamas dėl laiko stokos. Keičiasi televizijos vaidmuo. Šiandien ji beveik nebereikalinga. Žinios ateina iš interneto, vakare TV žiniose visa informacija jau girdėta, jų tiek daug ir visos vienodos, nėra ką žiūrėti. Nauja technika leidžia prasukti veiksmą ir filmus ir žinias. Darosi keista televizija.“ – dalinasi mintimis lektorius penktadienio pokalbiuose su savo kolega D. Starkumi. https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000081077/penktadienio-pokalbiai-zurnalistas-henrikas-vaitiekunas-televizija-siandien-beveik-nebereikalinga

Pasiklausykite laidos, susipažinkite su lektoriumi. Mūsų paskaitose galima bendrauti ir užduoti klausimus. Galbūt tai dar vienas išskirtinumas nuo televizijos laidos.

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2021-11-11
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Henrikas Vaitiekūnas

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)