Renginiai kraunami

Sidabrinės kartos darbuotojas

2022-01-06 16:00 - 17:30

Irma Lukoševičienė pristatys Gen4Gen projektą ir kalbės apie vyresnio amžiaus žmonių įdarbinimo galimybes ir situaciją. Bei kaip būti laimingiems ir aktyviems, dirbant mėgstamą darbą arba pardavinėjant savo paslaugas.

Irma baigusi Bioteisės magistrą karjerą pradėjo 2004 m karjeros valstybės tarnyboje Sveikatos apsaugos ministerijoje Lietuvos bioetikos komitete, kur dirbo su klinikinių vaistinių preparatų tyrimais Lietuvoje bei tarptautiniais projektais Biotechnologijų srityje.

Vėliau pasuko į verslą. Įkūrė ir sėkmingai pardavė įmonę sporto industrijos srityje. Paskutinius 12 metų dirbo skirtingose vadovaujančiose pozicijose paslaugų sityje Sporto ir laisvalaikio, Laidojimo industrijose. Padėjo kurti ir įgyvendinti keletą projektų laisvalaikio ir pramogų srityse, tokių kaip vandens pramogų parko ir sporto klubų atidarymas.

Ilgametė patirtis klientų aptarnavimo, pardavimų, komandų kūrimo ir valdymo sityse padėjo sukurti Gen4Gen startuolį, kuris buvo pripažintas vienas iš perspektyviausių Tech Hub pre-akseleratoriaus programos startuolių Lietuvoje.

Irma yra narė šiose tarptautinėse organizacijose: EU Tech Chamber Women in tech ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.

Kompetencija ar motyvacija? – ko labiau reikia norint sugrįžti į darbo rinką sulaukus penkiasdešimties. Atsakymą ne taip lengva rasti, kai reikia tęsti darbus arba persikvalifikuoti ieškant naujos darbinės aistros brandžiame amžiuje turint siauros srities patirtį.

Gen4Gen padeda šeimoms atlikti kasdienes užduotis, integruodama vyresnio amžiaus žmones kaip paslaugų teikėjus. “Mes sprendžiame 2 problemas – užimti šeimas, kurioms reikia pagalbos atliekant kasdienius darbus, ir senjorus, kurie yra atskirti nuo visuomenės, taip pat praranda dalį ankstesnių pajamų.

“Vyresni nei 65 metų asmenys sudarys 48,1 proc. visos populiacijos Baltijos šalyse jau 2050-aisiais. Jeigu tendencijos artimiausiu metu nepasikeis, darbo rinkoje vis labiau ryškės norinčių ir galinčių dirbti žmonių deficitas.

Jau dabar daugiau nei 42 proc. visų Užimtumo tarnyboje registruotų darbo ieškančių asmenų  – penkiasdešimties ir vyresni (50+).

Gruodžio 1 d. duomenimis, šalyje buvo apie 71 tūkst. darbo neturinčių šios amžiaus grupės asmenų. Prieš kelerius metus aktualiausia tema buvo jaunimo nedarbas, bet dabar tai iš esmės pasikeitė. Ką reikia pakeisti, kad vyresni žmonės galėtų sklandžiau grįžti į darbo rinką?” skaitome straipsnyje 2021-12-28 d. “Darbuotojų nerandančios įmonės gręžiasi į vyresnius žmones”. https://uzt.lt/news/darbuotoju-nerandancios-imones-greziasi-i-vyresnius-zmones/

Žiniasklaidoje straipsnių antraštės gąsdina apie pensinio amžiaus pradžios ilginimą. Kaip yra iš tikrųjų darbo rinkoje? Kam sunkiau: ar darbdaviui surasti darbuotoją ar penkiasdešimtmečiui įsidarbinti? – paskaitoje klausysimės  lektorės įžvalgų.

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2022-01-06
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Irma Lukoševičienė
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)