Renginiai kraunami

Žarnyno “simfonija”

2021-10-14 16:00 - 17:30

“Senjorų pasaulis” pakvietė Gerdą Veselgienę  “Spalio gama” paskaitų cikle papasakoti  senjorams apie sveikatą. Kodėl kalbame apie žarnyną ir alijošiaus stebuklingas savybes – išgirsite paskaitoje “Žarnyno “simfonija”

Kas yra Gerda Veselgienė? Lektorė prisistato: “Esu dukra, žmona, mama, močiutė… Pagal išsilavinimą esu teisininkė. Bet gruodžio mėnesį jau bus trys metai kaip palikau teisininkės karjerą be jokio gailesčio. Buvo nemažai žmonių, kurie sakė “Ar tu supranti ką darai”, “pagalvok kiek tau metų” Apie viską atsakingai pagalvojau.

Aš šį sprendimą priėmiau išgirdusi save – Kokia prasmė iš to, ką aš darau kiekvieną dieną? Kiek valandų aš gyvenu, o kiek dirbu? Dėl ko darau tai ką darau?

Prieš 12 metų išgirdusi apie Forever kompaniją, https://www.forever.lt/  kuri pati augina ir gamina produktus iš vaistinio alavijo, rimtai pradėjau domėtis sveikatinimu. Kodėl aš, kuri buvau užkietėjusi skeptikė prieš Tinklinės rinkodaros verslą ir jų siūlomus produktus, tada patikėjau ir šiandien esu šiame kelyje. Prisipažinsiu aš pirmą kartą sužinojau, kad mes Lietuvoje turime gyvą daržovę ištisus metus. Taip. Forever kompanijos alavijo sultys yra visiškai natūralios ir uždarytos pagal specialią patentuotą technologiją, kad išlaiko nepakitusias visas 200 biologiškai gyvas medžiagas. Nieko panašaus nėra – gyva daržovė visus metus. Tai atitiko mano nuostatas – kuo daugiau maistinių medžiagų pasiimti iš gamtos. Alavijas nuo seno žinomas kaip “tylusis gydytojas be diplomo”, “grožio ir ilgaamžiškumo eleksyras”. Tačiau taip kalbama ne apie visas alavijo rūšis, bet apie tai pakalbėsiu paskaitoje.

 Kodėl pasirinkau pakalbėti apie žarnyną? Man labai įstrigo Hipokrato žodžiai “prieš kiekvieną gydymą, pirmiausia susitvarkykime žarnyną ir daugelio ligų nereikės net gydyti”. Dr.Michael Mosley savo knygoje “Sumanaus žarnyno dieta” teigia, kad žarnynas yra “antrosios smegenys”, kuriose yra daugiau nei 100 milijonų neuronų, jos kontroliuoja virškinimą ir slopina skausmą. Taigi plačiau apie žarnyno “simfoniją”, kad skambėtų darniai, pasikalbėsime jau greitai.”

Alijošius mūsuose auginamas kaip kambarinė gėlė. Ne vienas turime ant palangės ir puoselėjame kaip neįkainojamą gėlę laukdami kada gi ateis tas laikas, kai skinsiu lapą ir valgysiu, kad pasveikčiau. Tikrai daugeliui ligonių jis suteikia išgijimo viltį, nes esam ne vieną istoriją apie stebuklingas jo savybes girdėję. O nuskynus net žarnas nuo kartumo sutraukia. Pasirodo alijošių yra labai daug rūšių ir ne visi lapai gydo. Kviečiame prisijungti į paskaitą “Žarnyno “simfonija” ne apie muziką, o apie sveikatą.

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2021-10-14
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Gerda Veselgienė

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)