Renginiai kraunami

Savęs kūrimas tyloje

2022-12-15 16:00 - 17:30

Senjorų pasaulio paskaitų ciklo „Gruodžio šviesa“ lydi žinutė, kad mėgindami sukurti šviesą kitiems, mes natūraliai nušviečiame savo pačių kelią. Paskaitoje tęsime adventiškojo laikotarpio į savęs įsiklausymą ir gilesnį pažinimą.

Trečiosios paskaitų ciklo paskaitos lektorė – Egidija Laumenskaitė-  socialinių mokslų daktarė. Daugelį metų dėstė ekonomikos dalykus Vilniaus universitete, kitose aukštosiose mokyklose, dirbo LMA Ekonomikos institute. Parašė studijas „Ekonominė mintis ir jos kūrėjai Lietuvoje XVI–XVII a.“, „Vladas Jurgutis“. Už šiuos darbus buvo apdovanota Lietuvos Mokslo Akademijos vardine premija. 1992–1993 m. stažavosi Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokykloje ir tuo metu įsijungė į studijas Brahma Kumaris pasaulio dvasiniame universitete. Šiuo metu koordinuoja Lietuvoje įkurtą „Dvasinio ugdymo ir meditacijos centrą“: http://www.dumc.lt

Parašė keletą knygelių apie „Karališkąjį ryšį“ (Radža joga). Šį rašinį pateikti Lietuvos skaitytojui skatino noras pristatyti mums jau sunkiai priimtiną ciklinį kūrinijos laiką/modelį, kuris tik primenamas per senuosius simbolius. Jo supratimas šiandien vėl skinasi kelią kaip kokia pasaulinė „dainuojanti revoliucija“, kada tam pribręsta laikas.

Knygelėje „Aš, gyvenimas ir ego kūnas“ labai glaustai aptariamos žinios, kurios atveria mums kitokį pasaulį nei esame įpratę matyti. Šiandien skleidžiama daug visokių žinių, tačiau žinios, toli gražu, ne visada veda į supratimą, kai supratimas gali mus praturtinti ir sustiprinti. Iš tikrųjų nėra kito būdo pakeisti pasaulio ir gyvenimo kokybės, nepakeitus žmogaus mąstymo kokybės arba, kaip pasakė Deivid Bohm (kvantinės fizikos autoritetas), individo sąmonės programos.

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2022-12-15
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis reginys

Organizatorius

Dvasinio ugdymo ir meditacijos centras
Telefonas:
+370 681 32010
El. paštas:
centras@brahmakumaris.lt
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)