Renginiai kraunami

Rūpestis, saugumas ir tvarka – Pietų Korėja

2021-08-05 16:00 - 17:30

“Pasirink sparnus” kelionių agentūra visada išpildo visus keliautojų lūkesčius. Šį kartą pildys “Senjorų pasaulio” užgaidą keliauti virtualiai.

Paskaitos lektorė – gidė Milda Mitrikevičienė prisistato: mano mama buvo ir yra aistringa keliautoja, nors jai beveik 80. Tarybiniais laikais ji apkeliavo visą Tarybų Sąjungą, o 1979 metais net nukako į Ameriką – neregėtas dalykas tais laikais! Šią aistrą paveldėjau ir aš.

Kol neturiu kitos kelionės bilietų kišenėje – tol nerandu ramybės, tad praėję metai man buvo kaip kalėjimas. Todėl, tik atsidarius sienoms, moviau pirma pasitaikiusia kryptimi ir per 4 mėnesius jau suskraidžiau į tris keliones.

Niekas nesiginčys, kad Lietuva – gražiausia pasaulyje, bet širdis traukia pažinti ir platųjį pasaulį. Labiausiai mėgaujuosi pažintinėmis kelionėmis, kur retai sutiksi lietuvį (nors kur jų nėra!), o susikalbėti ar perskaityti miesto pavadinimą – misija sunkiai įmanoma. Jas organizuoju pati – kartais klystu, kartais per daug skubu, bet visada lieku patenkinta rezultatu. Nes pamačiau, įveikiau, pajutau, paragavau!

Tad kviečiu ir Jus su manimi „pakeliauti“ po tolimąją Pietų Korėją, kur rūpestis žmogumi juntamas kiekviename žingsnyje, o jautiesi toks saugus, kad net keista.

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2021-08-05
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

“Pasirink sparnus” gidė Milda Mitrikevičienė
Telefonas:
+370 647 20898
El. paštas:
milda@pasirinksparnus.lt
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)