Renginiai kraunami

“Prarastos” Lietuvos beieškant

2022-03-10 16:00 - 17:30

Nijolė Baužytė – Lietuvos televizijos žurnalistė, visuomenės veikėja , Kovo 11-osios- Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse  senjoriškai bendruomenei  dalinsis savo gyvenimo patirtimi.

Sausio 13-osios atminimo , Lietuvos nepriklausomybės medaliais  apdovanota, „Auksinės bitės“ nominantė už laidas „Mūsų miesteliai“, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino orgino Riterio kryžiaus,  Stasio Lozoraičio ir Vyriausybės kultūros ir meno premijas gavusi žurnalistė „Senjorų pasaulio“ bendruomenei nuotolinėje paskaitoje pasakos apie savo 60 metų patyrimą žurnalistikoje, kuriant TV kultūros laidas.

2004 metais pripažintos geriausia TV kultūros laida „Mūsu miesteliai“ videofilmų ciklo su Romu Jarašausku autorė ir įgyvendintoja dalinsis savo kūrybinio laikotarpio išgyvenimais.

https://www.vle.lt/straipsnis/nijole-angele-bauzyte/

Visada pasitempusi, puikiai atrodanti, aštraus proto, turinti savo nuomonę, niekada nemeilikaujanti ir nevyniojanti žodžių  į vatą – LRT koridoriuose sutikę bene daugiausiai kartų apdovanotą žurnalistę Nijolę Baužytę niekada nepagalvotumėte, kad  jai  80.

 

 

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2022-03-10
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Nijolė Baužytė

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)