Renginiai kraunami

Portreto istorija

2021-06-17 16:00 - 17:30

Dr. Žaneta Paunksnė apie save:  esu portreto fotografė. Portretų studijoje kuriu portretus. Dažniausiai mano objektyve Moterys. Tačiau visada mielai fotografuoju su jomis norinčias įsiamžinti šeimas ir artimuosius. Kodėl portretas? Nes žmogus man labai įdomus. Daug metų studijavau su vartotojų prischologija susijusius aspektus. Esu socialinių mokslų daktarė. Mano disertacijos tema buvo taip pat apie žmones, apie pirkėjų emocias. Taigi tiek psichologinis, tiek foto  portretas mane įkvepia, sukelia daug smalsumo ir minčių. Taip pat esu daugiavaikė mama. Su vyru jau beveik užauginome penkis vaikus. Nemažą mano laiko dalį užima edukaciniai, meniniai ir  verslo projektai. Esu pristačiusi dvi autorines paroda “100 moterų portretų” ir “Kalbantys portretai”. 2016 metais pristačiau “Kuršių Marių Regatos Veidai” projektą, kurio metu įamžinau virš 200 Lietuvos buriuotojų, kuriuos eksponavome tiek Vilniaus rotušėje, tiek Nidos prieplaukoje. O 2020 metais Kultūros naktų programoje įgyvendinome FaceFlag idėją, kurios metu nufotografavome virš 100 dalyvių Lietuvos trispalvės tematikoje bei papuošėme naktinį Vilnių nuostabia vėliavos projekcija.

Žiūrėjimas į save yra labai svarbus pažinimo, analizės procesas. Kas man ką besakytų, į save žiūrėti malonu. Grupėje mes visada pirmiausia pamatome save, vertiname save, peržiūrime visus ir vėl į save.

Mūsų išvaizda tai – tėvų, senelių, prosenelių palikimas. Miksas atkeliavęs iš tolimos praeities. Man visada labai gražu matyti skirtingus unikalius Moterų bruožus. Tuos nepakartojamus derinius, kurių kiekvienas gali prikaustyti akį.

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2021-06-17
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Dr. Žaneta Paunksnė
Telefonas:
+37065687744
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)