Renginiai kraunami

Pasaulis už ekrano

gruodžio 07 12:00 - 13:00
„Pasaulis už ekrano“ – dažnai būna apipintas įvairiomis mįslėmis, mitais, nesusipratimais ir baimėmis. „Senjorų pasaulis“ didžiąją dalį veiklų, susitikimų, edukacijų organizuoja ir transliuoja būtent iš TO paslaptingojo ekrano.
Internetas atveria plačias galimybes ne tik jaunimui. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad nors ir mažais žingsneliais „Senjorų Pasaulio“ bendruomenė įgudo naudotis video bendravimo platforma, kuri suteikia galimybę ne tik stebėti paskaitą ar edukaciją, bet ir interaktyviai joje dalyvauti. Susidraugavę per nuotolį „užsidegame“ noru pamatyti žmogų gyvai. Iš šio poreikio gimė 12-kos paskaitų ciklas, keliaujantis po Lietuvą.
Į Biržus atvykstame ne tuščiomis. Atsivežame aktualią paskaitą „Sukčiavimas – kas tai“. Savo patirtimi ir įžvalgomis iš už ekrano mums dar kartelį pasidalins Luminor banko sukčiavimo rizikos valdymo skyriaus vadovas Linas Sadeckas, kuris ketvirtadieninių paskaitų metų įtraukiančiai, suprantamai ir išsamiai dalinosi, kaip atpažinti internetinius, telefoninius sukčius besikesinančius į mūsų turtą.
Dėkojame Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos „Senjorų arbatėlė“ bendruomenei už kvietimą atvykti pasisvečiuoti, gyvai apsikabinti bei paklausyti Kupiškio TAU vokalinio ansamblio „DAR PADAINUOSIM“ (vadovė G. Kliaugienė).
Žinoma, po aktyviosios dalies susėsim draugėn prie “apskrito” stalo ir šiltai pabendrausim apie savanorystę ir kitas gyvenimiškas temas.

Pasidalinkite!

55861
DD
days
HH
hours
MM
min
SS
sec

Apie renginį

Renginio data:
gruodžio 07
Laikas:
12:00 - 13:00
Kategorija:
Paskaitų ciklas

Vieta

J. Radvilos g. 3, Biržai

Organizatorius

Jurgio Bielinio viešoji biblioteka
Telefonas:
8 450 38012
Email:
biblioteka@birzai.rvb.lt
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)