Renginiai kraunami

Pasakojimas apie Šv. Petro ir Povilo bažnyčią

2021-07-15 16:00 - 17:30

 

Ar teko girdėti posakį, kad jeigu nebuvai Petre ir Povile, tai nebuvai Vilniuje?

Kviečiame į šią nuostabaus grožio bažnyčią užsukti ir jos detalėse užkoduotas paslaptis įminti visus, neabejingus grožiui. Šv. Petro ir Povilo bažnyčioje visose kertelėse pilna baltu stiuku sustingusios gyvasties: augalų, gyvūnų, mirtingų ir nemirtingų. Šioje bažnyčioje sugyvena šventieji ir drambliai, nekaltos mergelės ir gyvatės, begalviai kūdikėliai ir karštos meilės liudijimai yra net ir demonų, ir paleistuvių. Kiekviena iš daugiau nei 2000 baltų skulptūrų turi savo reikšmę, simboliką ir žinią. Per šį virtualų pasakojimą vienoje įspūdingiausių barokinių šventovių mokysimės skaityti ženklus ir girdėti, ką ji mums kužda.

Po pasakojimo savarankiškai apsilankę bažnyčioje joje pamatysite kur kas daugiau, nei iki šiol. Profesionalios fotografės Enrikos Samulionytės nuotraukose pamatysite ir tas detales, kurių žmogaus akis taip gerai neįžiūri, tad toks pristatymo formatas turi ir daug pliusų.

Šis pasakojimas yra viena iš kelių dešimčių ekskursijų, vykstančių Vilniuje, Kaune ir pajūryje. Į ekskursijas galite įsigyti dovanų kuponų, jie galioja metus, tiek gyviems, tiek ir nuotoliniams susitikimams. Informaciją galite sekti: https://www.facebook.com/savaitgalioekskursijos

„Savaitgalio ekskursijos“ ir „Miesto istorijų mokykla“ – tai gidės, žurnalistės, laidų vedėjos ir knygos „Vilniaus atminties punktyrai“ autorės Gabijos Lunevičiūtės idėjos, tapusios realybe.
Nuo pirmosios ekskursijos po Vilnių išaugusios iki pusšimčio siūlomų teminių pasivaikščiojimų suaugusiems ir vaikams įvairiuose Lietuvos miestuose, paskaitų bei mokymų.
„Savaitgalio ekskursijų“ sėkmės receptas paprastas:
* sauja atgyjančių senųjų žmonių ir vietų istorijų,
* šaukštas iki tol nepastebėtų miesto labirinto detalių,
* žiupsnelis gero humoro,
* įberti meilės ir ašarų prieskonių pagal skonį,
* viską patiekti miesto gatvėse, kiemuose ar po vienuolynų, bažnyčių, rūmų skliautais.
O jei mėgstate smaguriauti ir namuose, siūlome jums gurmanišką „Miesto istorijų mokyklos“ meniu: nuotolinės geriausių dėstytojų paskaitos, seminarai ir pasakojimai!
Susipažinkite su Justina: prieš 17 metų, studentiškų atostogų metu, išbandytas ir įtraukęs gidės darbas pakoregavo net jos ateities studijų planus – baigusi lietuvių filologijos bakalaurą, Justina mokslus magistrantūroje tęsė jau Istorijos fakultete, po kurių sekė dar ir anglų filologijos studijos. Faktinis žinių apie šalies kalbą, istoriją, kultūrą, tradicijas bei žmones bagažas, derantis su asmeninėmis Justinos savybėmis – mokėjimu rinkti, sisteminti bei patraukliai, raiškiai ir aiškiai pateikti informaciją, suprasti ir prisitaikyti prie kliento poreikių, atliepti jo lūkesčius bei užtikrinti keliavimo ir lankomos šalies pažinimo malonumą – Justinos sritis.

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2021-07-15
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Justina Meškauskienė “Savaitgalio ekskursijų” gidė
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)