Renginiai kraunami

Omanas – taikos stebuklas

liepos 21 16:00 - 17:30

Omanas – arabų šalis, kuri dažnai yra lyginama su Europos Šveicarija. Vos tik 50 metų atgal buvusi archaiška, feodalinė ir tamsi virto tikru Vidurio Rytų stebuklu. Daugelis pasakys , kad stebuklo priežastis – nafta. Paprieštarausiu – nafta tik priemonė gerovei pasiekti, bet tikroji priežastis išmintingas ir taikus šalies valdymas. Kelionių vadovė, organizatorė Edita Muraškaitė kviečia virtualiai pakeliauti po Omaną.

Omanas – tai gigantiški plotai, kurių didžiąją dalį sudaro dykuma ir laukinė gamta su žavingomis oazėmis ir laukiniais paplūdimiais. Omanas yra absoliuti monarchija – ten nėra (pagal Vakarų supratimą) parlamento ir konstitucijos ar politinių partijų.  Sultono vykdoma užsienio politika yra taiki. Dėl vykdomos neutralios politikos ten iki šiol nebuvo jokių teroro aktų, todėl  Omanas tapo neutralumo ir tolerancijos simboliu tarptautinėje arenoje.

Kelionės yra Editos prigimtyje. Visi jos seneliai ir senelės kilę iš skirtingų tautų ir religijų. Todėl pasaulio pažinimas prasidėjo šeimoje. „Ten pat gavau ir tolerancijos pamokas, ir nenuoramos genus.”- pasakoja Edita ir tęsia-
„Net vaikystėje imituoti keliones buvo mano mėgstamiausias žaidimas, o lėlės ir namai keldavo nuobodulį. greitai mano svajonė išsipildė, nes pradėjau dirbti gide ir kelionių vadove – tai yra mano svajonių darbas. Keliaudama aš geriau pažįstu save ir daugiau vertinu savo šalį”.

Su Edita “Senjorų pasaulyje” virtualiai keliavome po Iraną ir Madagaskarą. Nereikia priminti, kaip išsamiai Edita pasakojo apie šias šalis, todėl jau nekantraudami pradedame  laukti paskaitos apie Omaną, turistų tik pradedamą atrasti šalį.

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Apie renginį

Renginio data:
liepos 21
Laikas:
16:00 - 17:30
Kategorija:
Paskaitų ciklas

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Edita Muraškaitė

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)