Renginiai kraunami

Netektys. Kaip jas išgyventi?

2021-05-12 17:00 - 18:30

Netektys. Ar tik netekus artimojo žmogaus galima užsisklęsti vienumoje ir patirtį tuštumą viduje?

Netekti gali darbo – išeiti į pensiją.

Netekti gali sveikatos- tapti fiziškai priklausomu nuo savo artimųjų.

Netekti gali įprasto sau gyvenimo būdo –šiuo pandeminiu laikotarpiu beveik visi susiduriame.

Patį didžiausią stresą, neigiamai veikiantį visas organizmo funkcijas išgyvename, susidūrę su netektimis. Kalbėdami apie jas, dažniausiai įsivaizduojame, kad tai susiję tik su artimo žmogaus praradimu, jam mirus, išvykus kitur gyventi ar išsiskyrus. Iš tikrųjų, yra daugybė kitų netekčių, kurias bandome nuvertinti, kaip nesvarbias. Tai gali būti įprasto gyvenimo sąlygų kardinalus pasikeitimas, kaip kad dabar vyksta karantino metu ar darbo, mėgstamų veiklų, ilgalaikių svajonių, vilčių ar gyvenimo prasmės praradimas.

“Senjorų pasauliui” pažįstama iš pirmosios paskaitos Danguolė Krupovnickienė – psichoterapeutė (individuali ir grupinė terapija), sertifikuota Mindfulness, dėmesingu įsisąmoninimu grįsto streso valdymo (MBSR) ir Kognityvinės elgesio psichologijos (MBCT) mokytoja – instruktorė, lektorė.

“Psichologijos pavasaris 2021. PRABUDIMAS” seminare Danguolės Krupovnickienės paskaita apie netektis susilaukė didžiulio populiarumo, todėl ir pakvietėme psichoterapeutę į “Senjorų pasaulį”.

Gegužės 12 dieną, trečiadienį, 17 valandą, 1,5 valandos trukmės seminare lektorė pateiks būdus, padedančius išbūti su skausmu, atsitapatinus nuo kančios, legalizuoti “negerus” jausmus ir užbaigti santykius su tuo, ką praradai. Tik tuomet galėsi susigrąžinti ryšį su savimi ir gyvenimu.

Seminare psichologė remsis Geštalto terapija, Mindfulness Streso valdymo ir Kognityvinės elgesio psichologijos pratimais.

 

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2021-05-12
Laikas:
17:00 - 18:30
Kaina:
€15
Renginys kategorija:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Danguolė Krupovnickienė
El. paštas:
danguole.krupovnickiene@gmail.com
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)