Renginiai kraunami

Mokymasis visą gyvenimą: asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui

spalio 19 16:00 - 17:30

„Senjorų pasaulis” spalio mėnesio „Spalio išmintis” paskaitų ciklo nemokamoje  ketvirtadienio paskaitoje „Mokymasis visą gyvenimą: asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui” Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė dr. Agnė Kudarauskienė pasakos apie mokymosi visą gyvenimą svarbą.

Lietuvių liaudies patarlėse minimas mokslas ir jo reikšmė: „Be knygos nėra mokslo, be mokslo nėra ir gyvenimo“. Ar sutinkate su šia liaudies išmintimi?

Žmogaus gyvenime mokymasis vyksta nuolat – to reikalauja pats gyvenimas. Tačiau sąvoka „mokymasis visą gyvenimą“ kviečia suformuoti ir palaikyti pozityvų požiūrį į mokymąsi ir paversti jį savo įpročiu. Mokymasis visą gyvenimą apima tiek profesinius įgūdžius, tiek ir asmeninį tobulėjimą. Kai kurie žmonės čia įtraukia dvasinį augimą, kas taip pat suteikia žmogui vertybes ir nuostatas, kurių jokiu kitu būdu neįmanoma pasiekti. Tai šiais laikais mokymasis visą gyvenimą – pasirinkimas ar būtinybė?

Žmonės, kurie mokosi visą gyvenimą, yra nuolat motyvuoti, nes jie tai atlieka sąmoningai ir savo noru. Šis mokymasis pagilina mūsų supratimą apie pasaulį, suteikia daug daugiau galimybių ir pagerina mūsų gyvenimo kokybę.

Švietimo, mokslo ir sporto ministro Gintauto Jakšto komandos narė, viceministrė, kuruojanti profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą sritis , švietimo ir inovacijų  ekspertė, Vytauto Didžiojo universitete įgijusi edukologijos daktaro, švietimo vadybos magistro ir filosofijos bakalauro laipsnius, suaugusiųjų neformalaus švietimo tarybos narė- dr. Agnė Kudarauskienė paskaitoje „Mokymasis visą gyvenimą: asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui”  kalbės apie suaugusiųjų neformaliojo suaugusiųjų švietimo situaciją ir planus vyresniojo amžiaus asmenų švietimo poreikiams tenkinti. https://smsm.lrv.lt/

 

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
spalio 19
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis reginys

Organizatorius

Dr. Agnė Kudarauskienė
El. paštas:
agne.kudarauskiene@smsm.lt
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)