Renginiai kraunami

Kodėl MAN reikia maitintis tinkamai?

2021-05-20 16:00 - 17:30

Rita Šilenskienė virš 10 metų veda subalansuotos mitybos seminarus, moko gaminti sveikus patiekalus, veda maisto gaminimo seminarus-degustacijas. Pripažinta maisto ekspertė-praktikė, sukūrusi unikalią programą “8 arba 4 savaičių lieknėjimo ir sveikatinimosi programa”, kurios užsiėmimai vyksta gyvai arba online. Šios programos metu ne tik atsikratoma nereikalingų kilogramų, bet ir išugdomas naujas požiūris į maistą, save, įgyjami nauji mitybos ir gaminimo įpročiai. Rita Šilenskienė nuolat tobulina save įvairiuose mokymuose, yra įgijusi sveikos gyvensenos ir grožio verslo bakalauro diplomą, turi Stanforto universiteto, Australijos Open2Study -“Food, Nutrition & Your Health” sertifikatus.

Savo sukaupta patirtimi, žiniomis, išmone ruošiant subalansuotą maistą šeimai, siekiu pasidalinti su Jumis. Noriu, kad ir JŪS bei JŪSŲ brangiausi žmonės taip pat būtų SVEIKI, LINKSMI, DŽIAUGTŲSI KIEKVIENA DIENA IR NESIKANKINTŲ VIS NAUJOMIS DIETOMIS. Visuose receptuose nėra ir nebus tik dviejų produktų- gliuteno ir cukraus…

Rita dalyvauja įvairiose TV laidose, kuriose visuomenė skatinama maitintis, gyventi ir rinktis produktus atsakingai. LRT “Klauskite daktaro”, “Vartotojų kontrolė”, BTV “Sveikatos kodas”, LNK “Yra kaip yra” ir kitose. Rašo straipsnius į įvairius žurnalus.

2017 metais išleido subalansuotos mitybos patarimų ir receptų knygą “Pirmas šaukštas”. Po metų išleista dar viena knyga “Sveikata nuo pirmo šaukšto” apie trijų kartų mitybą. Ji parašyta kartu su dviem patyrusiomis gydytojomis-onkologe Edita Juodžbaliene ir gastroenterologe Birute Čijunskiene. Šios knygos tikslas, kad ji taptų per gyvenimą kiekvienai šeimai tarsi vedlys, pasakojantis  kaip ir kodėl bei ką valgyti. Antroje knygoje Rita pateikė be gausybės patarimų, virš 100 paprastų receptų.

Kviečiu visus kartu su sveika mityba atrasti naujus skonius, judėjimo džiaugsmą ir gerą nuotaiką!

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2021-05-20
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Rita Šilenskienė
Telefonas:
+370 670 71380
El. paštas:
info@pirmassaukstas.lt
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)