Renginiai kraunami

Marokas – berberų, magų ir kerėtojų kraštas

2022-07-28 16:00 - 17:30

Daiva Milišauskienė gidė, kelionių vadovė, turizmo srityje dirbanti nuo 1994 metų, West Orient travel įkūrėja pirmenybę teikia Afrikai, todėl pasakos mums kuo ypatingos kelionės į spalvingąjį “Maroką – berberų, magų ir kerėtojų kraštą”.

Maroko Karalystė – viena iš kontrastingiausių Afrikos valstybių, tarsi tiltas jungiantis senąją Europą su Afrikos egzotika. Mes keliausime aukštomis kalnų viršūnėmis, neaprėpiamos apimties dykuma, raižytomis jūroms pakrantėmis bei senoviniais miestais. Kvapnūs prieskoniai ir spalvų įvairovė užburs  Maroko turguose, o klausytis paskaitos ateikite su mėtų arbata, kuri yra tradicinis marokiečių gėrimas.

Visos kelionės turi slaptų vietų. Belieka svajoti, keliauti ir jas atrasti! Kur Daivos širdis? Jau 30 metų – Italijoje, 15 metų – arabiškuose kraštuose ir 5 metai – Afrikoje. Ir kiekvienoje kelionėje atrasti nauji lobiai: pažintys su fantastiškas žmonėmis, smalsūs keliautojai ir naujos patirtys. “Kelionė – tai gyvenimo dovanojama pamoka. Apie kultūrą, apie istoriją, bet svarbiausia – apie mus pačius.”- skaitome https://www.westorient.lt/apie-mus/

“Senjorų pasaulyje” tai jau trečia Daivo Milišauskienės paskaita. Visi, kurie kartu virtualiai keliavote po Izraelį ir Etiopiją , prisimenate Daivos gebėjimą pasakoti istorijas, suprantamai dalintis turimomis istorijos žiniomis, vaizdžiai  piešti kelionės maršrutą, kad net negalvodamas pradedi svajoti ten nukeliauti  ir pats pamatyti savo akimis.

Daivos nuomone Virtualios kelionės niekada nepakeis tikrų kelionių ir to jaudulio, kurį jauti prieš kelionę, kai ruoši lagaminą, rūpiniesi ar viską pasiėmei. Tačiau paskaitos apie šalis priartina svajonę keliauti prie realybės. Po tokių pažintinių paskaitų susimąstome  ir kuriame naujų kelionių planus.

Ir kaip Daiva sako, kiekvienos kelionės pabaiga yra naujos kelionės pradžia, net jei tai virtualios kelionės.

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2022-07-28
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Daiva Milišauskienė
Telefonas:
+370 611 31815
El. paštas:
info@westorient.lt
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)