Renginiai kraunami

Malta –muziejus po atviru dangumi

2022-07-14 16:00 - 17:30

Inga Kuliavienė verslininkė, piligriminių kelionių į Maltą organizatorė kviečia į nuostabų, pilną grožio ir džiaugsmo nuotykį kelionėje po Maltą.

Jūsų akis ir širdį džiugins nuostabus kraštovaizdis: uolėtos pakrantės, ramios įlankėlės ir nepaprastai turtingas krikščioniškos kultūros lobynas. Tūkstančiai piligrimų iš viso pasaulio lanko gražuolę Maltą, atrasdami ne tik „Viduržemio jūros perlą“ – didžiausią pasaulyje muziejų po atviru dangumi, menantį daugiau nei 7000 metų istoriją, bet ir šv. apaštalo Pauliaus pėdsakus, vedančius prie gyvo susitikimo su Dievu.” Skaitome svetainėje https://www.piligrimystemaltoje.lt/

Maltoje rasime seniausias – 3660 m. pr. m. e. neolito laikotarpio šventyklas, senesnes net už garsųjį Stounhedžą bei Egipto piramides. Didžiuliai kalkakmenio luitai, sustatyti įvairiais apskritimais, stūkso ant salos kranto Hagar Qim ir Mnajdros vietovėse. Tai yra be galo senos religijos, gal net seniausios Žemėje, garbinimo vietos.

Pakeliaukime su kelionių organizatore, gide p. Inga po Maltą taip, kad po kelionės sakytume “ Po paskaitos pasijutau kaip ten pabuvęs”

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2022-07-14
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
Interneto svetainė:
https://forms.gle/y2ikpFiKwEhFhA2EA

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Inga Kuliavienė
Telefonas:
+370 698 85090
El. paštas:
info@piligrimystemaltoje.lt
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)