Renginiai kraunami

Malaizija: kultūrinė įvairovė ir tradicijos

spalio 12 16:00 - 17:30

„Senjorų pasaulis” spalio mėnesio „Spalio išmintis” paskaitų ciklo nemokamoje  ketvirtadienio paskaitoje  Rita Rukė pasakos apie Malaiziją.

Rita Rukė – Malaizijos lietuvių bendruomenės pirmininkė ir Malaizija.info viena iš įkūrėjų, tinklaraščio apie šios šalies lankytinas vietas, virtuves ir kultūrą autorė bei viena iš Malaizijos lietuvių bendruomenės steigėjų.

Paskaitoje „ Malaizija: kultūrinė įvairovė ir tradicijos” lektorė  kvies pakeliauti po Malaiziją – šalį, kuri išsiskiria iš visų Pietryčių Azijos šalių  kultūrų, etninių grupių, religijų, tradicijų ir virtuvių įvairove.

http://www.malaizija.info    Puslapyje skaitome: „Malaizija – tai šalis Pietryčių Azijos dalyje, kurią sudaro du sausumos masyvai atskirti vandens bei apsupti mažesnių salų.
Malaizijos pusiasalis yra piečiausioje Malaizijos pusiasalio dalyje, į pietus nuo Tailando, į šiaurę nuo Singapūro ir į rytus nuo Indonezijai priklausančios Sumatros salos.
Rytų Malaizija apima didžiąją dalį šiaurinės Borneo salos dalies ir dalijasi sausumos sienomis su Brunėjumi šiaurėje ir Indonezijos Borneo pietuose. Ir nors žemėlapyje atrodo, kad pusiasalis nėra jau taip ir toli, tačiau iš Kvala Lumpūro nuskristi į Borneo saloje esančius miestus užtrunka 2-3 valandas.
Borneo sala yra trečia pagal dydį pasaulyje ir žinoma, didžiausia Azijos sala, net 11 kartų didesnė už Lietuvą! Ar žinojote, kad Borneo atogrąžų miškai (apytiksliai 130 milijonų metų) yra du kartus senesni nei Amazonės atogrąžų miškai Pietų Amerikoje?!”

Prisijunkite prie paskaitos, bus įdomu išgirsti apie šalį ir žmogaus, kuris ne keliauja, o gyvena.

 

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
spalio 12
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis reginys

Organizatorius

Rita Rukė

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)