Renginiai kraunami

Leiskimės į Šv. Jokūbo kelią pajūriu pėstute

rugsėjo 20 12:30 - 17:00

Šv. Jokūbo kelias − tai piligriminis, tarptautinis, pažintinis, kultūrinis kelias, kuris jungia Lietuvą su bendru Šv. Jokūbo kelio tinklu ir veda į Santjago de Kompostelą (isp. Santiago de Compostela), kur, manoma, yra palaidotas apaštalas Jokūbas.

Pernaimet sėkmingai nupėdinę dalelę tokio kelio nuo Telšių iki Šatrijos kalno, mes kuriame ir tęsiame tradicijas “Senjorų pasaulyje”. Šiemet renkame keliautojų grupę, kurie pasimėgautų pušų kvapu, Baltijos bangų ošimu, bendrakeleivių palaikančiu pokalbiu, žvilgsniu ar petimi ankstyvą rudenį žygiuodami pajūryje.

Data: rugsėjo 20-22 d.

𝑆𝑡𝑎𝑟𝑡𝑎𝑠: 𝐾𝑙𝑎𝑖𝑝𝑒̇𝑑𝑜𝑠 𝑎𝑢𝑡𝑜𝑏𝑢𝑠𝑢̨/𝑡𝑟𝑎𝑢𝑘𝑖𝑛𝑖𝑢̨ 𝑠𝑡𝑜𝑡𝑖𝑠, 𝑡𝑟𝑒𝑐̌𝑖𝑎𝑑𝑖𝑒𝑛𝑖̨, 𝑟𝑢𝑔𝑠𝑒̇𝑗𝑜 20 𝑑. 12.30 𝑣𝑎𝑙. (keliaujančius iš Vilniaus kviečiame jungtis į bendrą traukinio vagoną)

Kelionės pėsčiomis ruožas: Klaipėda- Karklė- Palanga (apie 30km)

Nakvynės: Karklėje ir Palangoje

Išlaidos: asmeninės, skirtos kelionei į/iš Klaipėdos + nakvynei (apie 50 eur) + maistui.

Galimybės: išbandyti savo jėgas, aktuviai ir sveikai leidžiant laiką, sutikti pozityvių bendraminčių, užmegzti naujas pažintis.

Dėl riboto dalyvių skaičiaus būtina išankstinė registracija SUSTABDYTA

Avansinį už nakvynę 50 eur.  mokestį galima sumokėti

VO Senjorų pasaulis

Sąskaita LT07 7300 0101 6270 5402

Mokėjimo paskirtyje nurodykite : avansas už nakvynę

 

1 diena

 

Startuojam 12.30 val Klaipėdos autobusų/traukinių stotyje.

Nedidelė atkarpėlė kelionės per Klaipėdos miestą pro Lietuvinkų aikštę, kurioje stovi paminklas Martynui Mažvydui, Herkaus Manto gatve, pralenkiant ar atidžiau apžiūrint neogotikinius raudonplyčius Klaipėdos universiteto pastatus, statytus Prūsijos karo ministerijos iniciatyva, kur iki 1993 m. buvo įsikūręs kareivinių kompleksas, kol pasieksim dviračių ir pėsčiųjų taką Vasaros estrada-Giruliai ir jau galėsime mėgautis miško ir pušynų kvapais ir garsais. Pakeliui gausu suolelių, ant kurių tikrai galėsime prisėsti pailsėti, netgi treniruoklių ir supynių. Pirmas ilgesnis sustojimas planuojamas po maždaug 8 km prie geležinkelio įsikūrusioje kavinukėje Giruliuose. Per 2,5 val turėtume šią vietą pasiekti.

Poilsis Girulių kavinukėje 15-16 val: lengvi užkandžiai, ledai, arbata, kava, jei nesinori kuprinėje su savimi neštis daug maisto.

16 val pajudame link jūros, link Kukuliškių piliakalnio, keliaujame Litorinos pažintiniu taku, turtingu regyklomis ir visos jos su vaizdu į jūrą. Įspūdingiausia iš jų įrengta ant Olando kepurės skardžio. Take atokvėpiui įrengti suoliukai. Ėjimo- apie 5km

18-18.30 val pasiekiame pirmąją nakvynės vietą “Karklės kopos” (https://www.karkleskopos.lt/lt/viesbutis-kambariai/?fbclid=IwAR0e036D12Tvu6AbSYSJj-aAF_dcW29PIUtHLigdrdx6lpHerWwwYXisSwk). Įsikuriame 2-4 vietų kambariuose. Numatoma, kad ilsėsimės atskirose lovose arba po atskirais užklotais dvivietėse. Iki jūros – 500 m, tad galima sutikti ir saulėlydį ir saulėtekį 😉

19 val mūsų jau laukia karšta vakarienė už 5 min. nuo nakvynės vietos įsikūrusioje kavinėje “Sentimentai”. Sušylame, pavakarieniaujame, dalinamės kelionės įspūdžiais ir keliaujame ilsėtis.

 

2 diena

 

Startuojam 10 -11h, nes antrą dieną 12km, google maps rodo 2,5 val, tai realiai su sustojimais kokias 5 val galime planuoti. Gal tada ir vakarienę- susitikimą paankstinti ir daryti ne 19h, o kokią 17.30h-18, kaip manote?

Ryte pasitinkame saulę, pasivaikštome pajūriu, pasimankštiname ar ilgiau pamiegame – kiekvienas pagal savo poreikius.

Pasistipriname “Karklės kopose” mums kavinės “Sentimentai” paruoštais pusryčiais ir leidžiamės į 12km antros dienos kelią iki kitos nakvynės vietos Palangoje.

Pakeliui grožimės miško, jūros vaizdais, sustojame pailsėti, išsimaudyti ir traukiame toliau. Parduotuvių ar kavinukių šiame kelio ruože nebus, tad antrai dienai būtinai pasirūpinkite užkandžiais, kad užtektų energijos ir jėgų iki vakarienės.

Apie 16 val. savo tempu pasiekiame antrą nakvynės vietą Forest Palanga resort  ( https://www.priejuros.lt/lt/apgyvendinimas/forest-palanga-resort-23971/) su jaukiais kambariais ir glaudesniu poilsiu po dviejų dienų žygio – didžioji dalis lovų dvigulės su atskirais apklotais.

18 val. mūsų laukia bendra vakarienė ir susitikimas su vietiniais klubiečiais.

 

3 diena

 

Pasistipriname apartamentuose mums paruoštais pusryčiais.

Iki autobusų stoties- 1km (20 min pėsčiomis). Galima tiesiogiai grįžti į Kauną ar Klaipėdą autobusu arba iš Klaipėdos geležinkelio stoties – traukiniu. Galimybė laisvai pasiekti namus gal ilgiau laiko penktadienio dieną praleidžiant pajūryje arba net liekant čia pailsėti savaitgaliui.

 

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
rugsėjo 20
Laikas:
12:30 - 17:00
Renginys kategorija:

Organizatorius

Senjorų pasaulis

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)