Renginiai kraunami

Laimės troškimas yra kiekvieno žmogaus širdyje

2021-03-25 16:00 - 17:30

Pavadinimui panaudota citata Marijos radio įkūrėjo Tėvo Livio Fanzaga.

prof. Boguslava Gruževskis kalbėsis su kun. Ričardu Doveika apie krikščioniškus dvasinio gyvenimo principus.

Dvasinė sveikata – viena didžiausių ir kartu pažeidžiamiausių vertybių šiuolaikinėje visuomenėje. Tai sudėtinė asmens sveikatos dalis, lemianti žmogaus gebėjimą pažinti pasaulį, bendrauti ir išreikšti savo jausmus.

Kunigas Ričardas Doveika – Pilaitės Šv. Juozapo parapijos klebonas, .naujos bažnyčios statybos iniciatorius, per 16 savo tarnystės Bažnyčioje metų tapo pažįstamas ir savotiškai artimas daugeliui Lietuvos gyventojų. Sugebantis bendrauti su įvairiais žmonėmis ir įvairiose terpėse kunigas Ričardas ne vienam tampa „langu“ į Bažnyčią, per kurios duris kartais įžengti neišdrįstama.

Apie Dievo kelią vieno žmogus gyvenime galite paskaityti Laima Lavaste knygoje “Kunigas Ričardas” .

Dr. (HP) Boguslavas Gruževskis, Vilniaus universiteto profesorius, Lietuvos socialinių mokslų centro direktorius,  Lenkijos aukštųjų mokyklų akreditacijos komisijos užsienio ekspertas, Europos Komisijos ekspertas užimtumo ir darbo rinkos politikos klausimais (EEPO, SYSDEM tinkle), 2017-2018 m. Lietuvos Ministro Pirmininko patarėjas. Aktyviai bendradarbiauja su užsienio mokslo centrais (Pasaulio Banko, EBPO, TDO ir kt.) bei Lietuvos mokslo ir valstybės valdymo institucijomis, savivaldybėmis bei NVO sektoriaus organizacijomis. Turi daugiau nei 150 publikacijų ir mokslinių straipsnių. Pagrindinės mokslinio darbo veiklos kryptys: gyventojų užimtumas ir darbo rinkos politika, demografiniai pokyčiai, socialinė apsauga, socialinis dialogas, skurdas ir socialinė atskirtis, asmens gerovė.

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2021-03-25
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)