Renginiai kraunami

Kur derėtis verta?

2022-02-03 16:00 - 17:30

Ar senjorai perka? – Taip!

Ar senjorai parduoda? – Žinoma!

Derybos yra toks bendravimo būdas, kai šalys, siekdamos skirtingų tikslų ir laikydamosi skirtingų pozicijų, bando rasti jas abi tenkinantį sprendimą. Dvi šalys derasi ir kiekviena  ieško naudos sau. Tai procesas, kurio metu turi susitarti abi pusės.

Apie ką jums derybos? Ar gali pasiderėti su paštininku, kai jis tau atveža pensiją, kad vienu euru išmokėtų didesnę pensiją?

O kaip jautiesi, kai prieš tave turgelyje pas babytę perkantis verslininkas pradeda kniaukti kad jam per brangi pakalnučių puokštelė. – taigi nepirk, jei per brangu, norisi surikti tam kostiumuotam verslininkui.

Darius Rupšlaukis – derybų ir pardavimų treneris. Savo patirtį sukaupė dirbdmas turizmo, viešbučių ir konsultacijų veikloje klientais Lietuvoje, Švedijoje, Rusijoje, Latvijoje, Baltarusijoje. Darius derybomis domėjosi nuo paauglystės, vėliau sėmėsi žinių iš protingų knygų (R.Fisher, R.Ury) ir  seminarų. Jo principas yra: „Žmogus turi mokėti vairuoti automobilį, bei išmanyti kelių eismo taisykles“.

Nuo 1999 m. treniruoja pardavimų ir derybų įgūdžius seminaruose, bei individualiai. Padeda formuoti pardavimų strategijas, bei pasiruošti deryboms su sudėtingais partneriais. Moko kliento aptarnavimo standartų, padeda juos kurti ir įgyvendinti. Organizuoja su kolegomis komandos formavimo renginius.

Dėsto VU, veda seminarus ir konsultuoja įmones,  veiklos planavimo, organizavimo ir valdymo klausimais.

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2022-02-03
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Darius Rupšlaukis
Telefonas:
+37069999833
El. paštas:
mokymai@derybos.lt
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)