Renginiai kraunami

Kelionė į filosofijos pasaulį

2022-05-05 16:00 - 17:30

Filosofuoti mėgstame visi, tačiau ką reiškia iš tikrųjų filosofuoti? Paskaitoje susipažinsime su filosofijos samprata, kas yra jos tyrinėjimų objektas ir kiek filosofija svarbi mūsų gyvenimuose. Jei stengiatės suprasti, kaip į kasdienį gyvenimą integruoti svajones, tikslus, vertybes ir kilniausius siekius – tai praeities ir dabarties filosofai jums turi ką pasakyti! Praktinės filosofijos užsiėmimai – tai dialogas su savo savastimi ir tūkstantmete žmonijos išmintimi. Pažinti supantį pasaulį, rasti savo vietą jame, išmokti gyventi ir imtis veiklos – toks praktinės filosofijos užsiėmimų tikslas. Dauguma žmonių mano, kad laimė ir sėkmė – tai verslas ir pinigai. Tačiau negalime tapti tikrai laimingais ir sėkmingais jei gerovė neapims visų mūsų gyvenimo sričių: asmenybės, šeimos, karjeros, fizinės ir dvasinės būklės.

Filosofija – tai disciplina kuri padeda kompleksiškai pažinti pasaulį ir žmogų, tai nesibaigiantis žmonijos išminties pasakojimas,todėl leistis į šią kelionę visada yra didžiulis nuotykis. Ilona  Mikulėnienė – praktinės filosofijos mokytoja ir Vilniaus gidė prisistato: „20 metų dirbdama filosofijos mokytoja sukaupiau pakankamai patirties, kad ši kelionė po filosofijos pasaulį būtų suprantamesnė, įdomesnė, naudingesnė.  Paskaitoje suprantamai susipažinsiu su atskirų filosofų idėjomis.“

Meilė Vilniaus miestui prieš 10 metų atvedė į Vilniaus turizmo informavimo centrą – kur baigiau gidų kursus ir tapau Vilniaus gide (be jokios komercinės potekstės iš to užsidirbti). Mokiausi savo malonumui, bet po truputį, vesdama ekskursijas savo draugams, giminaičiams, mokiniams – nepastebėjau, kaip aistra pažinti ir meilė Vilniuj virto uždarbio šaltiniu.

Kviečiu aplankyti mano puslapį http://vilniausistorijos.lt/apie.html ir išsirinkti jus sudominusią ekskursiją ar praktinės filosofijos pamoką – tai smagios pažintinės veiklos jūsų kolektyvui, šeimai ar draugų ratui.

Praktinės filosofijos užsiėmimai

Jei stengiatės suprasti, kaip į kasdienį gyvenimą integruoti svajones, tikslus, vertybes ir kilniausius siekius – tai praeities ir dabarties filosofai Jums turi ką pasakyti! Praktinės filosofijos užsiėmimai – tai dialogas su savo savastimi ir tūkstantmete žmonijos išmintimi. Pažinti supantį pasaulį, rasti savo vietą jame, išmokti gyventi ir imtis veiklos – toks praktinės filosofijos užsiėmimų tikslas. Dauguma žmonių mano, kad laimė ir sėkmė – tai verslas ir pinigai. Tačiau negalime tapti tikrai laimingais ir sėkmingais jei gerovė neapims visų mūsų gyvenimo sričių: asmenybės, šeimos, karjeros, fizinės ir dvasinės būklės.

Filosofija tai meilė išminčiai

Įžanginiame Senjorų Filosofijos klubo susitikime kalbėsimės, klausysimės, diskutuosime apie filosofijos pradžią ir ateitį:

  1. Istorija – susipažinsime su filosofijos mokslo atsiradimo pradžia
  2. Būsenos – sužinosite kas inspiruoja žmogų filosofuoti
  3. Klausimai – pasitikrinsite ar 3 pamatiniai filosofijos klausimai vis dar aktualūs mums visiems ir kiekvienam atskirai

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2022-05-05
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Ilona Mikulėnienė
El. paštas:
i.mikuleniene@gmail.com
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)