Renginiai kraunami

Keliaujančios knygos

liepos 20 16:00 - 17:30

„Senjorų pasaulis” liepos mėnesio paskaitų ciklo „Vasaros kelionės” nemokama ketvirtadienio paskaita apie ELVIS autobusu –  po įvairius Lietuvos miestus ir atokiausius kaimus keliaujančią biblioteką, skirtą vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems sunku skaityti.

Esu Henrika Nedzveckienė, Lietuvos audiosensorinės bibliotekos vyr. bibliotekininkė, atstovė regionams, dirbu Klaipėdos padalinyje ir aptarnauju Klaipėdos regioną. Darbas yra mėgiamas, nes jame daug dinamikos, naujovių ir betarpiško bendravimo su žmonėmis, kuriems ypatingai reikia pagalbos.

ELVIS autobusiuko projektas yra galimybė pasiekti atokiausius Lietuvos kampelius ir juose gyvenančius žmones, kuriems jau sunku skaityti įprastą spausdinta tekstą. Juos informuoti apie galimybės skaityti garsinius leidinius, apmokyti, suteikti jei reikia priemones.

ELVIS autobusas – tai po įvairius Lietuvos miestus ir atokiausius kaimus keliaujanti biblioteka, skirta vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems sunku skaityti.

Susitikimo metu papasakosiu apie mūsų bibliotekos vykdomas veiklas, apie galimybę skaityti garsinius leidinius, apie ELVIS virtualią biblioteką ir kaip ja naudotis.

Daugiau apie ELVIS https://elvislab.lt/elvis-autobusas

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
liepos 20
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis reginys

Organizatorius

Henrika Nedzveckienė
Telefonas:
+370 667 80 541
El. paštas:
info@elvislab.lt
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)