Renginiai kraunami

Kas trukdo gyventi savo gyvenimą?

2022-11-17 16:00 - 17:30

Senjorų pasaulis ATVIRO paskaitų ciklo “Lapkričio takas” paskaitoje psichoterapeutė Danguolė Krupovnickienė padės surasti atsakymą į klausimą “Kas trukdo gyventi savo gyvenimą?”.

Daugėja žmonių, sakančių, kad jaučiasi praradę save, gyvenantys ne savo gyvenimą, nebežinantys, kas aš esu ir ar tikrai noriu to, ką darau ir iš viso – ko iš tikrųjų aš noriu?

Psichologė Danguolė Krupovnickienė paskaitoje pateiks 5 priežastis, dėl kurių nutolome nuo savojo Aš ir nebesijaučiame gyvenantys savo gyvenimą bei patars, kaip ir kokiais vidiniais bei išoriniais resursais remiantis, galite pradėti keistis.

Danguolė Krupovnickienė – psichoterapeutė (Geštalto kryptis), sertifikuota Mindfulness, dėmesingu įsisąmoninimu grįstų Streso valdymo (MBSR) ir Įsisąmoninimu grįstos psichologijos (MBCT) mokytoja instruktorė. Specializuojasi psichologinių traumų, depresijų, nerimo, PA sutrikimų terapijoje. Darbe naudoja papildomus būdus: vaidmenų terapiją, art terapiją, kūrybinį rašymą bei kai kuriuos kognityvinės elgesio psichologijos, kūno ir schemų terapijos metodus.

Pranešėja Senjorų pasaulio auditorijai pažįstama kaip pirmoji 2021 metų paskaitų ciklo “Keturi sausio įkvėpimai” lektorė, tada klausėmės jos paskaitos “Apie tavo ir mano vienatvę” , paskaitos įrašą galite rasti https://senjorupasaulis.lt/renginys/apie-tavo-ir-mano-vienatve/

Pasidairykite po pranešėjos Danguolės Krupovnickienės straipsnius https://www.danguolekrupovnickiene.lt/blogas/

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2022-11-17
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Danguolė Krupovnickienė
El. paštas:
danguole.krupovnickiene@gmail.com
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)