Renginiai kraunami

Kas sugriauna mūsų žarnyną?

birželio 29 16:00 - 17:30

„Senjorų pasaulis” birželio mėnesio paskaitų ciklo „Birželio žavesys” nemokama ketvirtadienio paskaita senjorams apie sveikatą. Lektorė maisto ekspertė – praktikė, rašytoja Rita Šilenskienė pasakos apie virškinamąjį  traktą, kuris yra vienas didžiausių ir atsakingiausių žmogaus organų.

“Sveikas žarnynas – sveikatos, geros nuotaikos ir stipraus imuniteto pagrindas! Virškinamasis traktas yra vienas didžiausių ir atsakingiausių žmogaus organų. Nuo jo veiklos priklauso visų kitų kūno organų ir žmogaus savijautos būklė. Jo dėka maisto medžiagos išnešiojamos į kiekvieną ląstelę, o iš jų surenkamos „šiukšlės“, kurios taip pat pašalinamos virškinamojo trakto pagalba. Taigi, virškinamasis traktas- tai mūsų organizmo tiekimo, paskirstymo, perdirbimo, aprūpinimo, šiukšlių surinkimo ir išvežimo sistema.

Deja, nuo virškinamojo trakto negalavimų kenčia 90proc. planetos gyventojų! Ir viso šito galima išvengti sureguliavus žarnynio darbą. Ir nesvarbu kiek Jums metų… Vaikai taip pat dažnai kenčia nuo šių problemų, kurių priežastis yra netinkamas maitinimasis.” Daugiau https://pirmassaukstas.lt/renginiai/sveikas-zarnynas-online-2023-03/

Lektorė – Rita Šilenskienė virš 10 metų veda subalansuotos mitybos seminarus, moko gaminti sveikus patiekalus, veda maisto gaminimo seminarus-degustacijas. Pripažinta maisto ekspertė-praktikė, sukūrusi unikalią programą “8 arba 4 savaičių lieknėjimo ir sveikatinimosi programa”, kurios užsiėmimai vyksta gyvai arba online. Šios programos metu ne tik atsikratoma nereikalingų kilogramų, bet ir išugdomas naujas požiūris į maistą, save, įgyjami nauji mitybos ir gaminimo įpročiai.

Rita dalyvauja įvairiose TV laidose, kuriose visuomenė skatinama maitintis, gyventi ir rinktis produktus atsakingai. LRT “Klauskite daktaro”, “Vartotojų kontrolė”, BTV “Sveikatos kodas”, LNK “Yra kaip yra”ir kitose. Rašo straipsnius į įvairius žurnalus.

https://www.lzinios.lt/Sveikata/netinkamai-valgydamas-saukstu-gali-issikasti-duobe/263257

2017 metų gruodį  išleido labai populiarią subalansuotos mitybos patarimų ir receptų knygą “Pirmas šaukštas”. Daugiau informacijos https://pirmassaukstas.lt/

Pasidalinkite!

2205065
DD
days
HH
hours
MM
min
SS
sec

Informacija

Data:
birželio 29
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
Interneto svetainė:
https://forms.gle/UbTwHkwASJgikppd8

Vieta

Nuotolinis reginys

Organizatorius

Rita Šilenskienė
Telefonas:
+370 670 71380
El. paštas:
info@pirmassaukstas.lt
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)