Renginiai kraunami

Kartų dialogas. Esame (tampame) seneliais

lapkričio 23 16:00 - 17:30

„Senjorų pasaulis” lapkričio mėnesio „Lapkričio viltis” paskaitų ciklo nemokamoje ketvirtadienio paskaitoje – paskaita „Kartų dialogas. Esame (tampame) seneliais”  ir tikra mamos istorija. Nemokamą paskaitą, klausimų –atsakymų sesiją ir susitikimą organizuoja Nida Vildžiūnaitė, Žvelk Giliau psichikos sveikatos ambasadorių koordinatorė. Kalbėjimas apie šeimose patiriamus emocinius ir psichikos sveikatos sunkumus – didelis ir svarbus žingsnis prisidedant prie visuomenės požiūrio kaitos, diskriminacijos bei stigmos mažinimo. Paskaitos lektorė Vilma Petrikienė – psichologė, keturių vaikų mama, šeimoje ir konsultacinėje praktikoje taikanti prieraišiosios tėvystės bei adlerietiškus (individualiosios psichologijos) principus ir šiuolaikinės psichologijos žinias, dalinsis naujausia informacija apie kartų susikalbėjimą ir emocinį stabilumą šeimose. Mama Eglė, „Žvelk giliau“ psichikos sveikatos ambasadorė, dalinsis savo patirtimis motinystėje.

16:00 – 16:50 Paskaita. „Kartų dialogas. Esame (tampame) seneliais”, Vilma Petrikienė, http://www.esusalia.lt.

Ką galime padaryti, kad dialogas tarp kartų vyktų sklandžiai. Žodžiai, kuriuos sakome kitam žmogui (savo suaugusiam vaikui, jo(-s) antrai pusei, vaikaičiams, kitiems šalia esantiems žmonėms) gali auginti, palaikyti, padrąsinti ar, priešingai, žeisti, žeminti, žlugdyti.

Paskaita skirta:

– norintiems geriau suprasti, kaip keičiasi jų suaugusių vaikų ir jų pačių pasaulis;

– siekiantiems kurti pasitikėjimu bei padrąsinimu grįstą artimą ryšį su savo suaugusiais vaikais ir vaikaičiais;

– ieškantiems būdų, kaip atliepti jų suaugusio vaiko šeimos poreikius;

– suprantantiems, kad kokybiškas laikas su vaikaičiais gali būti raktas į asmeninę sveikatą.

16:50 – 17:05 Klausimai – atsakymai su lektore Vilma Petrikiene.

17:05 – 17:30 mamos Eglės istorija, www.zvelkgiliau.lt.

„Žvelk giliau” – tai judėjimas, keičiantis nuostatas ir kuriantis teigiamą pokytį psichikos sveikatos srityje. Psichikos sveikatos ambasadorius – žmogus, kuris dalijasi savo patirtimi apie psichikos sveikatos sunkumus savo arba savo artimųjų gyvenime. Šie žmonės siekia keisti kitų požiūrį į psichikos sveikatos sutrikimus, skatinti pozityvias nuostatas ir elgesį juos patiriančių žmonių bei jų artimųjų atžvilgiu. Kalbėjimas apie psichikos sveikatos sunkumus – didelis ir svarbus žingsnis prisidedant prie visuomenės požiūrio kaitos, diskriminacijos bei stigmos mažinimo.

Įrašo nedarysime!!!

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
lapkričio 23
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
Interneto svetainė:
https://forms.gle/UbTwHkwASJgikppd8

Vieta

Nuotolinis reginys

Organizatorius

Nida Vildžiūnaitė
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)