Renginiai kraunami

Kaip gyventi ir nesenti

2021-06-03 16:00 - 17:30

Aš, Zita Žebrauskienė, socialinių mokslų (edukologija) daktarė. Esu žemaitė iš Telšių. Baigusi Vilniaus Pedagoginį institutą, likau dirbti jame ir būdama pedagogė iš prigimties, džiaugiausi darbu su studentais. Dirbau Technologinio ugdymo katedroje. Pagal mūsų parengtas programas ruošėme technologijų mokytojus.

1996 m. TAU įkūrėjas M. Čobotas pakvietė mane į universitetą, kad įsteigčiau Namų ūkio fakultetą. Ilgus metus dirbau to fakulteto dekane, radau bendrą kalbą su senjorais. Skaičiau paskaitas, vedžiau renginius. 2012 m. buvau išrinkta universiteto rektore, ja dirbu iki šios dienos.

Išplėtėme universiteto veiklą – veikia 12 fakultetų. MČTAU populiarus senjorų tarpe. 2015 m. apsijungėme visi šalies TAU (viso 48) bendrai veiklai.

2021 m. įkūrėme Nacionalinę TAU asociaciją (juridiniu statusu). Asociacijos veikloje pareiškė norą dalyvauti 45 šalies TAU. Mane išrinko Asociacijos prezidente.  Vėl nauji iššūkiai, naujos veiklos.

Kodėl senjorams ir visuomenei svarbi Trečiojo amžiaus universitetų veikla?

TAU steigėjas, gerontologas, gydytojas, Nepriklausomybės akto signataras Medardas Čobotas akcentavo, kad senatvė yra ne liga. Tai yra naujas socialinis vaidmuo. Jei surandi sau tinkamą ir įtraukiančią  savo veiklą , išliksi laimingas ir sveikas, jausiesi saugus bei reikalingas.

Tai socialinės gerovės receptas.

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2021-06-03
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Dr. Zita Žebrauskienė

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)