Renginiai kraunami

Investavimas pensijai ir pensijoje

lapkričio 30 16:00 - 17:30

„Senjorų pasaulis” lapkričio mėnesio „Lapkričio viltis” paskaitų ciklo nemokamoje  ketvirtadienio paskaitoje „Investavimas pensijai ir pensijoje”  Marijus Kalesinskas GOINDEX Valdybos narys ir investicijų vadovas, vienas labiausiai patyrusių (daugiau nei 25 m. patirtis rinkose) investicijų valdymo profesionalų Lietuvoje , pasakos apie investavimą paprastai.

Investuoti kone sulig Lietuvos biržos įkūrimu pradėjęs Marijus Kalesinskas šiandien yra vienas indeksinių pensijų fondų valdymo įmonės „Goindex“ įkūrėjų. Asmeninio portfelio jis sako beveik neturįs arba jis labai nuobodus – jis ir pats renkasi, ir kitiems pataria investuoti pasyviai ir ilgam, geriausia į indeksus investuojančius fondus. https://manopinigai.vz.lt/investavimas/m-kalesinskas-mano-portfelis-nuobodus/

Investavimas – tai būdas uždirbti pinigus, tik šiuo atveju dirba pinigai, o ne jūs. Jei jau visai paprastai– tai sukauptų lėšų įdarbinimas arba liaudiškai tariant kai „pinigai daro pinigus”. Tačiau kur investuoti?  Akcijų rinka, Forex, Kriptorinka, Kriptovaliuta, Bitcoin, NT rinka, fondai –  ir visi kiti sunkiai suprantami žodžiai, kuriuos paprastai bandys paaiškinti Marijus Kalesinskas,  turintis milžinišką finansų rinkos patirtį.

GOINDEX – Pensijų fondas. II pakopos pensijų fondas. III pakopos pensijos fondas. https://www.goindex.lt/

Pasidalinkite!

152971
DD
days
HH
hours
MM
min
SS
sec

Informacija

Data:
lapkričio 30
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
Interneto svetainė:
https://forms.gle/UbTwHkwASJgikppd8

Vieta

Nuotolinis reginys

Organizatorius

Marijus Kalesinskas
Telefonas:
+37052300333
El. paštas:
info@goindex.lt
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)