Renginiai kraunami

Indonezija – vienybė skirtumuose

rugpjūčio 17 16:00 - 17:30

„Senjorų pasaulis” rugpjūčio mėnesio paskaitų ciklo „Vasaros kelionės” nemokama ketvirtadienio paskaita apie Indoneziją. Lektorė Viktorija Panovaitė – kelionių planuotoja, kelionių vadovė, tinklaraštininkė Indonezijoje ir kitose Pietryčių Azijos šalyse.

Atvykau į Indoneziją tik studijuoti tradicinių indoneziečių šokių, bet įleidau čia šaknis. Nuo 2014 m. šią šalį vadinu savo namais. Pamilusi Indoneziją, susižavėjau ir visu Pietryčių Azijos regionu, kur keliaudama domiuosi skirtingų šalių panašumais, išskirtinumais kultūroje, žmonių gyvenimuose.

Indoneziją sudaro daugiau nei 16 000 salų! Ir nors aš kol kas aplankiau tik kelioliką iš jų, tačiau pamačiau, patyriau kokios jos visos skirtingos. Skiriasi kultūros, religijos, tradicijos, architektūra, virtuvė, žmonių veido bruožai ir ne tik. O apie tai man labai patinka pasidalinti su kitais, nes Indonezija yra kur kas daugiau nei tik žymioji Balio sala.

Kaip netikėtai atsidūriau Indonezijoje, taip pat netikėtai save atradau ir turizme. Lydėdama keliautojų grupes iš Lietuvos stengiuosi perteikti lankomų šalių gyvenimo būdą, papasakoti tai ko kelionių giduose niekas nepasakoja. Organizuodama keliones savarankiškai keliaujantiems, stengiuosi visuomet įtraukti vietas, kurios dar nėra perpildytos, pasiūlyti veiklas, kurios leistų iš arčiau pamatyti vietinių gyvenimus.

Tad kviečiu pakeliauti kartu su manimi po Indonezijos salas – sužinoti kuo ši šalis ypatinga, skiriasi nuo kitų ir kaip visi skirtingų salų gyventojai susigyvena kartu.

Apie Viktorijos keliones galite skaityti:

Tinklaraštyje: https://lifeinbigtent.com/lt

Facebooke: https://www.facebook.com/lifeinbigtent

Instagrame: https://www.instagram.com/lifeinbigtent/

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
rugpjūčio 17
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
Interneto svetainė:
https://forms.gle/UbTwHkwASJgikppd8

Vieta

Nuotolinis reginys

Organizatorius

Viktorija Panovaitė
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)