Renginiai kraunami

Įkvėpk su “Senjorų pasauliu”

2022-02-09 11:00 - 12:00
12-os paskaitų ciklas „Pasaulis atsiveria smalsiems“ tęsia kelionę po Lietuvą.
Per 12 mėnesių aplankysime 12 Lietuvos miestelių, kuriuose susitiksime su Senjorų pasaulio klubo nariais gyvai, o su Senjorų pasaulio bendruomene bendrausime mums jau įprastu nuotoliniu būdu.
Antrasis susitikimas:
Vasario 9 d. Meno mokykloje Marijampolės Trečiojo amžiaus universitete adresu: Vytauto g. 47 Marijampolė
Paskaitos tema: Įkvėpk su “Senjorų pasauliu”
Po Senjorų pasaulio virtualios šiuolaikiškos erdvės pristatymo, į AROMATERAPIJOS pasaulio subtilybes mums padės pasinerti edukatorė Živilė Kurienė. Aromafilosofijos ir gyvenimo būdo su eteriniais aliejais mentorė. Aromaterapijos žinias pradėjusi kaupti nuo 2017 metų ir praktiškai taikanti tiek savo šeimos rate, tiek bendraminčių bendruomenėje. Olfaktoterapijos ir aromapsichologijos įgudžius taikanti įvairių dirbtuvių, stovyklų ir renginių metu.
Kalbėsime apie eterinių aliejų kokybę, teikiamą naudą, saugų naudojimą. Sužinosite, kaip kvapais kurti jaukumą ir ramybę, atgauti kūno ir sielos pusiausvyrą bei sumažinti nuovargį ir stresą, kaip apsisaugoti nuo ligų. Aptarsime svarbiausius eterinius aliejus, kuriuos naudinga turėti kiekvienuose namuose. Išgirsite patikrintų ir veiksmingų receptų.
Marijampolės Trečiojo Amžiaus universiteto rektorė Ona Sakalauskienė pasiruošusi susitikimo metu papasakoti kuo gyvena jos vadovaujamo universiteto studentai. Daugiau apie TAU veiklą galima pasiskaityti https://marijampolestau.lt/

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2022-02-09
Laikas:
11:00 - 12:00
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Živilė Kurienė

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)