Renginiai kraunami

Gyvenimo nuotykis Tailande

rugpjūčio 03 16:00 - 17:30

„Senjorų pasaulis” rugpjūčio mėnesio paskaitų ciklo „Vasaros kelionės” nemokama ketvirtadienio paskaita apie Tailandą.

Simona ir Tomas Kupečiai – 2015 metais pardavė savo verslą, išnuomavo kotedžą Vilniuje ir kartu su mažamečiais savo dvyniais išvyko ieškoti nuotykių į Pietryčių Aziją bei apsigyveno Tailande. Šį laiką skyrė pažinti ir suprasti europiečiams tolimą kultūrą, aplankyti įdomias vietas, išragauti visus patiekalus, pravaikščioti nemindžiotais takais, į kuriuos jokia knyga neveda, užmegzti daug pažinčių, kontaktų – apie tai išgirsime ketvirtadienio paskaitoje.

Kada vykti į Tailandą?

Simona ir Tomas Kupečiai ragina nebijoti permainingų orų ir drąsiai vykti į Tailandą net ir ne sezono metu. Yra nemažai privalumų, kodėl šią egzotišką šalį verta aplankyti lietinguoju laikotarpiu, t.y. gegužės – spalio mėnesiais.

Tailande lietingasis sezonas kartais vadinamas žaliuoju. Alinančius karščius ir sausrą ištvėrusi gamta po tropinių liūčių tarsi atgimsta iš naujo. Vešlios džiunglės ir jose čiurlenantys kriokliai tampa gyvybingesni ir sukuria kur kas įspūdingesnį kraštovaizdį, nei sausojo sezono metu. O į dramatiškai apsiniaukusį dangų bei netikėtai užklupusį lietų galima pažiūrėti kaip į labai smagų nuotykį ir progą atsigaivinti! Tuo tarpu keliaujant vasario ar kovo mėnesį medžiai bus nurudavę kaip mūsų rudenį, kriokliuose nebus ar bus mažiau vandens.

Nors Tailande nuostabių vaisių rasite visus metus, per liūčių sezoną jų pasirinkimas plačiausias. Atvykę gegužės – spalio mėnesiais, galite pasimėgauti įvairiausiais egzotiškais vaisiais, kurie neauga kitu metų laiku. Pavyzdžiui, galite paragauti šviežio duriano, pasifloro, ličio ar mangustino. Vaisių sezonų apžvalgą rasite čia. Skaitome puslapyje  https://www.tailandieciai.lt/

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
rugpjūčio 03
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis reginys

Organizatorius

Simona ir Tomas Kupečiai
El. paštas:
labas@tailandieciai.lt
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)