Renginiai kraunami

Forumas senjorams “Būkime veiklūs”

2021-11-26

Mieli senjorai, paskutiniu metu jaučiate, kad turite energijos ir ambicijų kažką nuveikti ar ieškote naujų patirčių ir, žinoma, nenorite atsilikti nuo pasaulio naujienų?

 

Mieli vaikai,  gal matote, kad jūsų tėvai, seneliai, artimieji ar kaimynai neturi kur padėti savo energijos ir jau seniai planuoja nuveikti kažką prasmingo ir gero?

 

Jūs kaip tik esate reikiamoje vietoje, nes

Lapkričio 26 d.   kviečiame visus  į nuotolinį renginį  – Forumą senjorams “Būkime veiklūs”.

Ambicinga “Senjorų pasaulio“ komanda sparčiai augančiai senjorų bendruomenei, mėgstančiai naršyti internete organizuoja naują renginį- pirmas tokio pobūdžio renginys, į kurį sukvietėme visą žvaigždyną Lietuvoje senjorų labui dirbančių, kuriančių ir veiklas organizuojančių įmonių atstovų. Organizatorių tikslas – atskleisti vyresnio amžiaus žmonėms potencialą, parodyti, kad amžius neturi jokių ribų ir kad pradėti naują veiklą – nėra „misija neįmanoma“.

Bilietų kaina:

19 eur. vienam asmeniui. Pirmiems 100 bilietų bilieto kaina su senjoriška 24 % nuolaida nuo pilnos 25 eur.  kainos.

29 eur. Draugystės bilietas 2 asmenims. Į konferenciją bus prijungti du žmonės, kuriuos jūs nurodysite registracijos metu.

30 eur. Paramos bilietas. Už Jūsų paramą, į Forumą galėsime pakviesti 2 senjorus, kurie labai norėtų dalyvauti Forume, bet negali ar nemoka nusipirkti bilieto. Nupirkdamai paramos bilietą jūs galite patys nurodyti kokius asmenis turėtume pakviesti dalyvauti.

Į Forumą pakviesti lektoriai yra įsigilinę į vyresnio amžiaus žmonių problemas,  nes dažnai apie juos galvoja, žino jų kasdienybę, skausmus ir poreikius, todėl ateina į Forumą papasakoti apie savo vystomus projektus.

Pristatome lektorius, kurie Forume skaitys pranešimus:

 

Steponas Kulbauskas – Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Horizontalios politikos ir projektų valdymo grupės vyriausiasis patarėjas, besigilinantis į vyresnių žmonių problematiką, pranešime “Visuomenės senėjimas- iššūkis valstybei“ apžvelgs ES svarbius sprendimus vyresniai kartai.

Prof. Boguslavas Gruževskis – socialinių mokslų daktaras, Lietuvos socialinių mokslų centro direktorius pranešime „Aktyvumas – laimingo gyvenimo pagrindas“ – atskleis laimingo gyvenimo vyresniame amžiuje sampratą, ypatingą dėmesį skiriant socialinio aktyvumo veiksniams, t.t. “Senjorų pasaulio” veiklos kontekste. “Aktyvumas turi apimti ne tik fizinio, mums plačiai žinomo, aktyvumo sritį, tačiau vyresniame amžiuje dar labiau turi reikštis socialinio, emocinio, akademinio ir net religinio bei savęs pažinimo aktyvumo srityse” – teigia prof. Boguslavas Gruževskis.

Kunigas Algirdas Toliatas  pranešime „Senjorų dvasingumo universitetas“ dalinsis mintimis apie tikėjimo galią.

Ermita Kirdeikytė, projekto “Šiandien yra vakar” autorė. Pranešime „Kartų bendradarbiavimas per kūrybą“  mus pakvies atsigręžti į skaudžią vienišumo  temą ir parodys, kaip galima skirtingų kartų žmonėms susivienyti bendrai kūrybinei veiklai.

Kristina Čiuželienė, M.Čiuželio labdaros ir paramos fondo steigėja,  “Sidabrinė linijos” projekto autorė ir įgyvendintoja.   „Mūsų tikslas – padėti tiems, kurie negali savim pasirūpinti. Tikime, kad nepriklausomai nuo amžiaus ar socialinės padėties, kiekvienas žmogus yra vertas gyvenimo, kurį norisi gyventi” – sako p. Kristina. Pranešime “Bendravimas ir savanorystė vyresniame amžiuje” parodys savęs įprasminimo būdus.

Vilija Tūrienė – LPS “Bočiai” Vilniaus miesto bendrijos pirmininkė pranešime “Sveiko senėjimo iššūkiai pandemijos kontekste” dalinsis  bočių nuveiktais darbais. Šiais metais “Bočiai” švenčia 30 metų veiklos jubiliejų.

Ida Mažutaitienė 15min Turinio rinkodaros redaktorė  pranešime  “Tu esi aš” – dėmesys amžėjančiai visuomenei” pristatys projektą ir jo naudas kiekvienam iš mūsų. Šio projekto misija – pakeisti požiūrį į vyresnio amžiaus žmogų.

Laura Balčiūtė – žurnalo 60+ įkūrėja. Ši moteris vyresnio amžiaus žmonėms jau yra įkūrusi pažinčių svetainę, organizuoja renginius „60+ kine“, kitus užsiėmimus, kurių svarbiausias tikslas – išmokyti senjorus gyventi laimingą gyvenimą. “Metų senjoro” rinkimų organizatorė papasakos “Kuo visuomenei svarbūs “Metų senjoro” rinkimai?”

Ona Sakalauskienė Marijampolės Trečio Amžiaus Universiteto rektorė, “Metų senjorės” titulą nešiojanti p. Ona pranešime “Patirties kraitę atskleidus” dalinsis Trečio amžiaus universitetų patirtimi ir naudomis kiekvienam vyresnio amžiaus žmogui.

Jurgita Veliulytė VŠĮ “Valakupių reabilitacijos centro” kineziterapeutė, Vilniaus kolegijos lektorė, patyrusi trenerė, pranešime “Gyvenimas be traumų: misija įmanoma?” pristatys paprastus tačiau veiksmingus pratimus sveikam gyvenimui.

Rugilė Bitautaitė  VŠĮ Nacionalinis socialinės integracijos instituto Senjoro.lt projekto vadovė  dalinsis informacija apie  “Socialinių paslaugų svarbą kuriant pozityvią senatvę”.

Vida Greičiuvienė “Senjorų pasaulis” įkūrėja viena iš Forumo organizatorių, pasidalins “Senjorų pasaulio” vizija, vertybėmis ir veiklomis senjorams internete.

Pirkti bilietushttps://tickets.paysera.com/lt/event/forumas-senjorams-bukime-veiklus

Forumo dalyviams rėmėjai siūlo nuolaidas:

Lovų ir čiužinių gamybos įmonė Barenschlaf-International siūlo nuolaidą 240 eur viengulei lovai su čiužiniu už kainą  560 eur. Pilna kaina 800 eur. Užsisakyti reikia iki 2021 12 31 d.

Šypsenos akademija atidaro 250 eur. sąskaitą visiems forumo dalyviams, už kurią galima dengti iki 100 proc. paslaugų kainos.

Optikos pasaulis dovanoja 35 eur. nuolaidas akiniams ir klausos aparatmas, bei atlieka nemokamą regos ir klauso testą.

Dizainerė Vita Puronienė dovanos vilniečiams konsultaciją savo busto atsinaujinimui.

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2021-11-26
Kaina:
€19
Renginys kategorija:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)