Renginiai kraunami

Facebook mokymai pradedantiesiems: kaip nepasiklysti?

2021-04-13 11:00 - 12:30

Registracija iki 2021-04-11 (imtinai)

Mokymų datos: Balandžio 13 d. balandžio 16 d. balandžio 20 d. 

Kad Jūsų Facebook socialinis tinklas taptų jaukiais namais, kuriuose renkasi tik bendraminčiai, dalijasi idėjomis ir kuria gražiausius projektus, kviečiame dalyvauti mokymuose.

Facebook mokymuose išmoksite esminių dalykų: kaip apsaugoti savo paskyrą, kaip nusistatyti privatumo ir kitas funkcijas, bendrauti, kurti įrašus ir telkti bendraminčių ratą.

Paskaitų programa:

  • 1 paskaita: Facebook paskyros susikūrimas ir pagrindiniai privatumo nustatymai: kokią informaciją pateikti apie save. Kvietimai draugauti. Kaip rasti norimus draugus? Kaip užblokuoti nepageidaujamus asmenis?
  • 2 paskaita: Turinio kūrimas Facebooke. Nuotraukos ir joms keliami reikalavimui. Iš kur gauti nemokamų paveikslėlių turinio naudojimui? Kokias nuotraukas/paveikslėlius galime kelti. Tekstai: kaip parašyti įdomų tekstą. Kaip komentuoti ir reaguoti po kitų įrašais. Kas yra stories ir kaip juos įkelti?
  • 3 paskaita: išmoksite naudotis grupėmis, atrasti tinkamas sau grupes ir susikurti bei administruoti savo grupę. Messanger ir naudojimas juo. Grupių kūrimas messangeryje.

Darbas vyks individualioje grupėje- todėl dalyvių skaičius ribotas. Čia dirbsime mažoje grupėje, todėl išmoksite valdyti visas funkcijas ir jaustis saugūs Facebook socialiniame tinkle.

Mokymus ves praktikė – lektorė Virginija Andziulevičienė.

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2021-04-13
Laikas:
11:00 - 12:30
Kaina:
€54
Renginys kategorija:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Virginija Andziulevičienė

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)