Renginiai kraunami

Etiopija – žvilgsnis nuo Afrikos stogo

2021-08-19 16:00 - 17:30

Pakeliaukime Simieno kalnais Etiopijoje. Tai didinga kalnų viršūnių, iškylančių 4500 m virš jūros lygio, grandinė Etiopijos šiaurėje. Šiame parke stūkso aukščiausias Etiopijos ir ketvirtas pagal aukštį Afrikos kalnas – Ras Dašanas (4620m). Vulkanų išsiveržimai ir erozija per daugybę amžių Etiopijos plato sukūrė vieną įspūdingiausių pasaulio kraštovaizdžių – uolas raižo gilūs ir statūs tarpekliai, aukštyn kyla akmeninės viršūnių smailės. Simieno kalnų nacionalinis parkas garsus labai retomis endeminių gyvūnų rūšimis – babuinais gelada, Etiopijos šakalais, Simieno lapėmis ir gazelėmis… Ar jau įsivaizduojate save , skriejantį su džipuku nacionalinio parko keliukais, aplink šiltas vėjelis kedena plaukus, o akys nenustoja gėrėtis kraštovaizdžio panorama…

“West Orient Travel” įkūrėja, kelionių vadovė – Daiva Milišauskienė pasiruošusi važiuoti kartu su mumis. Tai tik kelios akimirkos iš pusantros valandos paskaitos, kurios metu aplankysime kraštą apie kurį skaitysime knygas, žiūrėsime filmus, o gal ir ieškosime bilietų? Kas žino?

Daiva prisistato: gidė, kelionių vadovė, West Orient travel įkūrėja. Visos kelionės turi slaptų vietų. Belieka svajoti, keliauti ir jas atrasti! Kur mano širdis? Jau 30 metų – Italijoje, 15 metų – arabiškuose kraštuose ir 5 metai – Afrikoje. Ir kiekvienoje kelionėje atrasti nauji lobiai: pažintys su fantastiškas žmonėmis, smalsūs keliautojai ir naujos patirtys.

 

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2021-08-19
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Daiva Milišauskienė
Telefonas:
+370 611 31815
El. paštas:
info@westorient.lt
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)