Renginiai kraunami

Eretz Israel – nuo kibucų iki aukštųjų technologijų

2021-07-29 16:00 - 17:30

Daiva Milišauskienė gidė, kelionių vadovė, West Orient travel įkūrėja pasakos mums kuo ypatingos kelionės į “Eretz Israel – nuo kibucų iki aukštųjų technologijų”. Visos kelionės turi slaptų vietų. Belieka svajoti, keliauti ir jas atrasti!

Kur Daivos širdis? Jau 30 metų – Italijoje, 15 metų – arabiškuose kraštuose ir 5 metai – Afrikoje. Ir kiekvienoje kelionėje atrasti nauji lobiai: pažintys su fantastiškas žmonėmis, smalsūs keliautojai ir naujos patirtys.

Neatsitiktinai “Senjorų pasaulio” auditorijai kelionių vadovė pasirinko Izraelio kryptį – kur pasisuksi – visur istorijos iš Biblijos. “Galilėjos jūra arba Tiberiados ežere gyvena daugybė įvairiausių žuvų, čia sustoja pailsėti pulkai praskrendančių paukščių. Pagaunama įvairių žuvų, tačiau garsiausia – vadinamoji „švento Petro žuvis“. Tabha arba graikiškai Heptapegon „septynių šaltinių“ vietovė, kur manoma Jėzus pamatęs Petrą ir Andriejų, Jokūbą ir Joną, pašaukė juos. Čia įvyko vienas iš Jėzaus padarytų stebuklų – duonos padauginimas. Visai netoli nuo Duonos padauginimo bazilikos, ant ežero kranto stovi Petro Primato bažnyčia. Panorama nuo Palaiminimų kalno pritrenkia vaizdais, spalvomis ir ramybe. Manoma, kad tai kaip tik ta vieta, kur Jėzus pasakė vieną pirmųjų savo pamokslų – Kalno pamokslą.” – tai tik keli sakiniai iš kelionės aprašymo į Izraelį , į kurį kviečią “West Orient travel” kelionių agentūra.

Mes turėsime laiko tik pusantros valandos pasiklausyti istorijoms, kurias gidai pasakoja dešimties dienų kelionėje. Bet išgirsim pačius įspūdingiausius pasakojimus!

 

 

 

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2021-07-29
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Daiva Milišauskienė
Telefonas:
+370 611 31815
El. paštas:
info@westorient.lt
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)