Renginiai kraunami

Ekskursija į Adomo Galdiko muziejų

2022-11-18 13:00 - 14:30

Senjorų pasaulio 12-os paskaitų ciklas “Pasaulis atsiveria smalsiems” lapkričio mėnesį kviečia Senjorų pasaulio klubo narius susitikti  Vilniuje naujoje, patrauklioje, žymaus XX a. lietuvių dailininko A. Galdiko kūrybos erdvėje Vilniaus senamiestyje ir susipažinti su žymaus dailininko kūryba.

Muziejus unikalus tuo, kad lankytojai su autoriaus kūryba kviečiami susipažinti ne tik tradiciškai apžiūrint meno kūrinius parodoje, bet ir patyriminių edukacijų metu patiems išgyvenant paveiksluose atspindėtas akimirkas ir tampant jų dalimi. A. Galdiko muziejuje susijungia meno teorija ir praktika, taikomos meno terapijos technikos.
Apie dailininką : Adomas Galdikas (1893-1969) – vienas žymiausių moderniosios lietuvių dailės tapytojų, grafikų, scenografų – pirmasis, siekęs sujungti liaudies ir moderniojo meno pasiekimus. Galdiko įvairiapusiškumą liudija platus kūrybinis laukas: dailininkas visą gyvenimą daug tapė, dirbo grafikos srityje – (lakštinė, iliustracinė knygų grafika, plakatai, kūrė pašto ženklus ir lietuviškus banknotus), apipavidalino daugiau nei 15 Valstybės teatro spektaklių, aktyviai reiškėsi ir pedagoginėje sferoje. Kūrė natiurmortų, pano Lietuvos paviljonams tarptautinėse parodose Paryžiuje ir Niujorke. Galdikas daugiausia tapė peizažą, mažiau kūrė portretų bei figūrinių kompozicijų. Daugiau informacijos https://galdikomuziejus.lt/a-galdiko-kuryba/

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2022-11-18
Laikas:
13:00 - 14:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Vilnius Arklių g. 20-1
Arklių g. 20-1
Vilnius, Lithuania
+ Google žemėlapis

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)