Renginiai kraunami

Egzotinių kelionių ypatumai: kultūrinis šokas, gautos pamokos ir įdomios istorijos

rugpjūčio 10 16:00 - 17:30

„Senjorų pasaulis” rugpjūčio mėnesio paskaitų ciklo „Vasaros kelionės” nemokama ketvirtadienio paskaita apie egzotinių kelionių ypatumus: kultūrinį šoką, gautas pamokos ir įdomias istorijas – pasakos Gabrielė Štaraitė.

Gabrielė Štaraitė – keliautoja, rašytoja, kelionių organizatorė, „Travel Planet“ įkūrėja. https://travelplanet.lt/komanda/gabriele-staraite

„Yra tokia kelionių liga – kai negali nekeliauti. ” – dalinasi p.  Gabrielė – „ Pasirodo, yra net medicininis terminas, apibūdinantis nerimą, kuris vargina, jei žmogus nėra suplanavęs kitos kelionės. Tarp mūsų klientų tokių nemažai. Tiesa, kelionės – ne tik nesibaigianti euforija. Kartais socialiniuose tinkluose tyčia pasidaliju ir ne tokiais smagiais nutikimais – būna, kad ir nosis nusvyla, skaudžiai susižaloji spygliu, tenka ir labai anksti keltis, ilgai ilgai važiuoti.”

Ar dar skaičiuojate šalis, kuriose teko lankytis?

Vienas žemėlapis kabo darbe, ten šalis žymime visi. Namie yra tik mano žemėlapis, kur nutrintos aplankytos šalys. Dabar jų – septyniasdešimt. Jaučiu azartą apsilankyti ten, kur dar nebuvau. Per metus norisi bent vieną ar porą šalių nutrinti.

Kokia buvo pradžia? 

Studijavau verslo vadybą, dirbti kelionių agentūroje vietoje savęs pasiūlė buvusi klasės draugė. 1994-ųjų pradžia, pati kelionių agentūrų kūrimosi pradžia. Buvau bilietų agentė. Dabar labai smagu atsiminti, kaip aptarnaudavau bobutes, kurios rengdavosi skrydžiui į Ameriką, bilietas pagal tuomečius atlyginimus – tikras kosmosas. Labiausiai nerimaudavo, kaip joms kokiame nors Europos oro uoste reikės susirasti kitą lėktuvą. Mes, jaunos merginos, dar nelabai kur skraidžiusios, užtikrintai pasakodavome, kaip, išlipusios iš lėktuvo, jos turi eiti tiesiai, po to pasukti į dešinę, stebėti, kur link eina visas srautas, ir sekti… Nusiskundimų nebuvo, matyt, teisingai nupasakodavome.

Po trejų metų turizmą palikau, visi kiti darbai buvo susiję su rinkodara, dirbau keliose įmonėse, paskui – reklamos agentūroje, galų gale – banke.

Aistra keliauti virto darbu.” Skaitome straipsnyje  https://www.moteris.lt/lt/veidai/g-59138-gabriele-staraite-mano-istorija-apie-tai-kaip-vaiku-auginimas-privercia-pagalvoti-ko-is-tikruju-nori

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
rugpjūčio 10
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis reginys

Organizatorius

Gabrielė Štaraitė
Telefonas:
+370 686 08919
El. paštas:
kelione@travelplanet.lt
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)