Renginiai kraunami

Dviračiu aplink pasaulį

rugpjūčio 31 16:00 - 17:30

„Senjorų pasaulis” rugpjūčio mėnesio paskaitų ciklo „Vasaros kelionės” nemokamoje  ketvirtadienio paskaitoje  apie savo išskirtinį keliavimo būdą ir aplankytas šalis pasakos  Algirdas Makejenkovas, istorijomis iš ekspedicijų internete besidalinantis kaip Algirdas Wanders.

Algirdas pasakoja, kad pasirinko lėtąjį ( dviračiu) keliavimo būdą, kad galėtų kuo daugiau pajusti ir pamatyti. 13 tūkst. kilometrų nuo Egipto iki Pietų Afrikos, kertant 12 Afrikos valstybių.   9 mėnesiai Afrikoje. 6,5 tūkst. kilometrų Australijoje, nuo Melburno iki Darvino, o tuomet ir iki Kanberos. Prie 41-o laipsnio kaitros. Australijoje beveik 3 mėnesiai.  Ir visa tai – dviračiu, ant jo praleidžiant jau 2 metus. Gana? Ne. Kas toliau ?

Laidoje „Vagabondai“ – Algirdas Makejenkovas, istorijomis iš ekspedicijų internetuose besidalinantis kaip Algirdas Wanders.

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000236479/vagabondai-1-5-metu-po-pasauli-dviraciu-keliaujantis-algirdas-wanders

Pirmą kartą susirašėme, kai Algirdas keliavo Afrikoje. Po to sekiau jo kelionę Australijoje. Šiuo metu Algirdas keliauja Kirgizijoje. Tikėkimės, kad rugpjūčio 31 d. bus geras ryšys ir mes galėsime pasiklausyti Algirdo pasakojimo.

Iki paskaitos sekite Algirdo keliones https://www.facebook.com/algirdasmake

 

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
rugpjūčio 31
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
Interneto svetainė:
https://forms.gle/UbTwHkwASJgikppd8

Vieta

Nuotolinis reginys

Organizatorius

Algirdas Wanders
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)