Renginiai kraunami

Diskusija internete “BŪKIM PAŽĮSTAMI!”

2022-12-21 18:30 - 20:00
Kviečiame į diskusiją projekto „Būkim pažįstami“- trečiųjų šalių (arba ne ES) piliečiai, turintys galiojantį leidimą laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje.
Taigi mes ne tik šnekėsime apie juos, bet ir su jais, bus galimybė užduoti visus norimus klausimus ir išgirsti atsakymus tiesiai iš pačių trečiųjų šalių piliečių, kurie kartais bus kitos religijos, kartais kitos odos spalvos, kartais kitokių pažiūrų, kartais pabėgę nuo karo, kartais pabėgę dėl ekonominių priežasčių. Diskusijoje bandysimepažinti ir suprasti juos, bet padėsime ir jiems suprasti mus pačius, nes jie juk nori gyventi Lietuvoje.
Pagrindinės diskusijos temos – gyventojų stereotipai ir tolerancija kitos tautos, rasės ar kultūros žmonėms, trečių šalių piliečių (TŠP) atstovų gyvenimo sąlygų Lietuvoje aptarimas. Užsieniečiai taip
pat pristatys kultūras ir tradicijas.
Diskusijos vedėjas:
Ričardas Diržys- Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro konsultantas, psichologas, žmogiškųjų santykių konsultantas.
Registruotis nereikia, nes prieš renginį dalinsimės atvira Zoom nuoroda.
Šie susitikimai – ATVIROS paskaitos atveria naują pasaulį pažintims su naujais žmonėmis, nauja informacija ir požiūriu. DALYVAUKITE!

 

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2022-12-21
Laikas:
18:30 - 20:00
Renginys kategorija:

Vieta

Nuotolinis reginys

Organizatorius

Ričardas Diržys

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)