Renginiai kraunami

Bičiulių svetainė – virtuali pokalbių ir susitikimų erdvė

2021-09-24 11:00 - 12:00

KVIEČIAME pabendrauti į „Bičiulių svetainę“ !

Bendruomeniškumas – kas slepiasi po šia „Senjorų pasaulio“ vertybe?

Bendravimas- tai prasminga dviejų ar daugiau žmonių sąveika, kuomet perduodame kitiems žmonėms tai, ką galvojame, jaučiame, kuo gyvename, kokiais matome save ir mus supančią aplinką, puoselėjame savo vertybes. Iš savo pašnekovo mokomės, dalinamės sukaupta patirtimi.

Abipusiai nuoširdus bendravimas – penas mūsų sielai.

„Bičiulių svetainė“ projektu kursime bendraminčiams jaukią ir saugią aplinką internete, kurioje bendravimas taptų tikru vilties ir džiaugsmo šaltiniu.

Kodėl aš laukiu susitikimų “Bičiulių svetainėje”? – todėl, kad jose galiu artimiau pažinti “Senjorų pasaulio” bendruomenės narius, sužinoti kuo jie gyvena, kokių lūkesčių turi mūsų paskaitoms, kokios temos buvo įdomios, kur mes galėtumėm pasitempti. Tai puiki vieta gauti grįžtamąjį ryšį ir tobulinti mūsų veiklą.
“Bičiulių svetainė” vieta susitikti ir susipažinti vyresnio amžaisu žmonėms iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Kaip gera gyvai pamačius žmogų jau žinoti kuo jis gyvena. Tai šiuolaikiška virtuali erdvė pažintims ir bendravimui.
Norėdami išbandyti naują formatą į “Bičiulių svetainę” pasikvietėme viešnią, kuri “prisėdusi prie mūsų staliuko” papasakos apie pačias naujausias paviršių valymo technologijas. Po trumpo jos prisistatymo, visus smalsuolius pakviesime prie atskirų virtualių staliukų pokalbiams.

Pašnekovų paskirstymas į zoom‘o kambarius vyks automatiškai. Pokalbių trukmė 15 minučių. Dviejų susitikimų metu turėsite progą artimiau pabendrauti su dviem nuostabiais žmonėmis. Po paskutinio renginio suradusi bendramintę, senjorė net paklausė “ar specialiai sujungėte mus abi, nes puikiai radome bendrą kalbą”.

Šiuolaikišką susitikimų erdvę senjorams internete galima rasti tik prisijungus prie “Senjorų pasaulio”. Labai smagu, kad jungiasi panašaus amžiaus žmonės.

Tikimės, kad šis arbatos ar kavos puodelis su nauja (-u) pažįstama (-u) bus ypač skanus 😊
“Senjorų pasaulio” komanda

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2021-09-24
Laikas:
11:00 - 12:00
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:
https://forms.gle/jUXvca9q6oSn8H817

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)