Renginiai kraunami

Augalas – ne tabletė. Holistinis požiūris į gydymąsi augalais

2022-06-02 16:00 - 17:30

“Senjorų pasaulio” viena iš pagrindinių vertybių yra sveikata arba konkrečiau sveikatos profilaktika. Todėl ieškome lektorių, kurie savo mąstymu ir veiksmais mums rodo kelią į sveiką gyvenseną. Paskaitoje “Augalas – ne tabletė. Holistinis požiūris į gydymąsi augalais” kviečiame susitikti su Sigita Vaičiute.

Sigita pristato paskaitos temą:

“Moderniosios medicinos ir mokslo suformuota nuomone, kai žmogų aplanko negalavimas, ieškoma kaip greičiau „išgydyti“ simptomą, kuris trukdo gyventi ir kelia nepatogumą. Iš šios mąstymo klaidos yra atėjęs ir labai ribotas požiūris į augalus ir jų panaudojimą sveikatai. Tūkstantmečius siekianti natūraliosios medicinos išmintis leidžia mums suprasti, kad bet koks simptomas yra tik organizmo signalas apie disbalansą, kurį reikia atstatyti ir grąžinti į balansą. Augalai mums siūlo daug daugiau nei tabletė simptomui nuraminti. Apie tai, kaip veikia augalai, ir kaip juos naudoti, kaip suprasti kokį augalą, kaip ir kada naudoti ir pasikalbėsime paskaitoje „Augalai – ne tabletė“.

Aš esu Sigita Vaičiutė. Su augalais ir gamta gyvenu labai artimame ryšyje nuo pat vaikystės, tačiau augalų pažinime jaučiuosi kaip pirmokė ir dabar. Tai neišsenkantis išminties, žinių ir pagalbos šaltinis mano akimis. Augalus studijuoju, kuriu ir gaminu įvairiausius eleksyrus jau ne vienerius metus. Tai užsiėmimas, kuris pats savaime yra magija. Man visuomet atrodo, kad augalai yra per daug nuvertinami, o jų teikiami produktai neišnaudojami pilnu savo potencialu. Mano svajonė yra žmonės gyvenantys ryšyje susavimi ir gama, kad galėtumėm naudoti gamtos turtus ir išmintį tikslingiau, atsakingiau ir efektyviau.”

Susitikime birželio 2 d. 16 val. paskaitoje, kad atvertumėm dar vieną požiūrį į augalą kaip vaistą.

“Senjorų pasaulio klube” tęsime susitikimus su Sigita ir dviejų susitikimų metu turėsime praktinius mokymus kaip pačiam pasidaryti gydomąjį aliejų.

Daugiau apie “Gyvatos” įkūrėją https://gyvatos.com/apie-mus/

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2022-06-02
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Sigita Vaičiutė
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)